کد مطلب: 43431
تاریخ انتشار : 1399-01-07 12:52
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: شرایط غسل جانباختگان کرونا ویروس در استان ایلام فراهم شده و طبق مصوب ستاد بحران استان مقرر شد غسال‌هایی که در این راه جان خود را از دست می‌دهند شهید راه خدمت محسوب شوند.

به گزارش ايلام بيدار ،  حجت الاسلام والمسلمین "الله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: الحمدالله امروز شرایط غسل جانباختگان کرونا ویروس در استان ایلام فراهم شده و طبق مصوب ستاد بحران استان مقرر شد غسال‌هایی که در این راه جان خود را از دست می‌دهند شهید راه خدمت محسوب شوند.

 

وی اظهار کرد: غسل دادن فوت شدگان وظیفه شرعی محسوب می‌شود و افراد جانباخته بر اثر این ویروس از این امر مستثنی نخواهند بود.

 

"قاسم سلیمانی دشتکی"، استاندار ایلام گفت: در جلسه ستاد بحران امروز به احتمال زیاد دستورالعمل ممنوعیت  الزام ورود و خروج صادر شود و حتی افراد غیر بومی که در استان هستند از استان خارج شوند.

 

وی افزود: تا امروز پنج شنبه ۱۹ نفر در ایلام بر اثر ابتلا به کرونا ویروس جان خود را از دست داده‌اند و این آمار بسیار تاسف بار است.

 

سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام اظهار کرد: سپاه استان با تمامی ظرفیتها بنا بر تاکیدات نماینده ولی فقیه در استان و استاندار ایلام در خدمت کاری به مردم از هیچ کوشی فروگذار نخواهد شد.

 

وی تصریح کرد: مجموعه سپاه استان تا ریشه کنی این ویروس در کنار مردم است.

 

انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

در گفتگوی تفضیلی با کارشناس مسائل نظامی بررسی شد؛
پایان شوم استراتژی دفاع متحرک عراق با آزادسازی مهران؛
دکترای روابط بین الملل در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب