کد مطلب: 43415
تاریخ انتشار : 1399-01-07 09:09
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولت به استان‌ها این اجازه را بدهد تا برای تأمین هزینه‌های درمانی مقابله با بیماری کرونا، استانداران این بودجه را از محل بودجه جاری و تملک دارایی خود تأمین کند.

به گزارش ايلام بيدار ، عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: درمان بیماران کرونایی و به طورکل مقابله با این ویروس نیازمند اعتبارات زیادی است و از طرف دیگر بودجه خاصی برای مقابله با این بیماری درنظر گرفته نشده و به همین خاطر استان‌ها و شهرستان‌های مختلف با کمبود اعتبار در این زمینه مواجهند. 

وی افزود: به نظر من دولت باید به استانداران و بخش‌های درمانی هر استان این اجازه را بدهد تا از محل بودجه جاری خود و یا بخش تملک دارایی‌شان برای تأمین اعتبار به منظور مقابله با بیماری کرونا هزینه کنند. 
نماینده مردم شیروان در مجلس اظهار داشت: مجلس هم می‌تواند به این موضوع ورود کند و این موضوع را پیگیری کند و البته من در جلسه روز یکشنبه (۱۰ فروردین) این موضوع را مطرح خواهم کرد.
عزیزی خاطرنشان کرد: امروز بخش‌های درمانی در شهرستان‌ها برای مقابله با ویروس کرونا از لحاظ مالی و تأمین اعتبار دارای مشکلاتی هستند و باید این مشکلات رفع شود. 
انتهای پیام/ش

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب