کد مطلب: 43412
تاریخ انتشار : 1399-01-07 07:17
مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: شیوع بیماری کرونا در استان موجب کاهش ۶۰ تا ۷۰ درصدی پروازهای این فرودگاه و لغو کامل پروازها به سمت مشهد شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، "جواد یگانه"، مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: ویروس کرونا باعث شد فعالیت پروازی شرکت های ایران ایر، ماهان و زاگرس در استان ایلام تا اطلاع بعدی متوقف شود.

 

وی افزود: از پنج پرواز روزانه ایلام تهران هم اکنون فقط ۲ پرواز در طول روز انجام می شود که این چهار سورتی پرواز بین خط هوایی ایلام تهران را شرکت هواپیمایی آسمان انجام می دهد.

 

یگانه یادآور شد: علاوه بر کاهش پروازها تعداد مسافران نیز به علت شیوع بیماری کرونا در کشور به طور محسوسی کاهش ۵۰ تا ۶۰ درصدی داشته و سورتی های ایلام تهران با مسافر کامل انجام نمی گیرد.

 

مدیر فرودگاه شهدای ایلام گفت: هرروز عملیات ضدعفونی و کلریده کردن فرودگاه و نیز چکاب مسافران انجام می شود و همه افرادی که قصد مسافرت هوایی دارند یا از سفر برگشته اند با حضور پزشک مستقر در فرودگاه چکاب می شوند که تاکنون مورد مشکوکی در بین مسافران مشاهده نشده است.

 

وی تاکید کرد: به محض فروکش کردن موج ویروس کرونا و عادی شدن اوضاع پروازهای فرودگاه شهدای ایلام به مقاصد تهران و مشهد از سر گرفته خواهد شد.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب