کد مطلب: 43380
تاریخ انتشار : 1399-01-06 08:45
منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم گفت: یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال در کشور سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و توریسم کشورمان است لذا مجلس آتی باید اولویت ویژه‌ای برای توسعه این بخش قائل شود.

به گزارش ايلام بيدار ،

حسین رئیسی منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره مهمترین اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار داشت: موضوع اشتغال و تغییر اساسی در این زمینه به دلیل وجود تعداد زیاد بیکاران مهمترین اولویت مجلس یازدهم در کل کشور و در قریب به اتفاق استان‌های مختلف است.
وی افزود: وضعیت معیشتی و دغدغه‌های اقتصادی مردم که حجم عمده این معضل و مشکل ریشه در درصد بالای بیکاری در کشور دارد می‌تواند به عنوان دیگر اولویت مجلس یازدهم مدنظر قوه مقننه برای برون‌رفت از وضعیت فعلی باشد.
** نقش ویژه گردشگری و توریسم در افزایش اشتغال
منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم تصریح کرد: متأسفانه شاهد آن هستیم که اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر جامعه در وضعیت معیشتی و اقتصادی فعلی دچار خسران شده و باید قوای مقننه و مجریه در این زمینه گام‌های اساسی برای حمایت از این قشر و حفظ آبروی آنان داشته باشند.
رئیسی گفت: اگر برنامه‌ریزی لازم برای فائق آمدن بر حجم زیاد بیکاری در کشور داشته باشیم و اشتغال در کشورمان بهبود پیدا کند باید بکوشیم از طریق افزایش سرمایه‌گذاری در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف بر این مشکل فائق آییم. 
وی گفت: یکی از مسیرهای ایجاد اشتغال در کشور سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری و توریسم کشورمان است این در حالی است که استان هرمزگان و شرق این استان زمینه بسیار خوبی برای جذب سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری، کشاورزی، معادن و صنایع دارد.
** از همه ظرفیت کشور به نفع مردم استفاده کنیم 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه استان مازندران استانی ساحلی است می‌توانیم در حوزه تجارت و شیلات آبزیان حرف‌های بسیار جدی داشته باشیم و سرمایه‌گذاران می‌توانند برای توسعه این بخش پیشنهادات خوبی داشته باشند. 
منتخب مردم میناب در مجلس یازدهم گفت: در سال ۹۹ باید از همه ظرفیت و استعدادهای کشور به نفع مردم استفاده کنیم که قوه مجریه و مقننه می‌توانند در این مسیر اقدامات اساسی انجام دهند. 
انتهای پیام/ ش

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب