مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام:
بازدید مجازی از جاذبه‌های گردشگری ایلام در نوروز ۹۹ فراهم شد
کد مطلب: 43335
تاریخ انتشار : 1399-01-05 07:01
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام گفت: بازدید مجازی از جاذبه‌های گردشگری ایلام در نوروز ۹۹ فراهم شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، "عبدالمالک شنبه زاده"،  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت خودداری از سفر در شرایط کنونی کشور، استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی و سفر مجازی مناسب‌ترین راه برای آشنایی هموطنان با جاذبه‌های گردشگری و تاریخی مناطق مختلف به شمار می‌رود.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های به‌عمل‌آمده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام طرح تور مجازی بازدید از جاذبه‌های شاخص تاریخی و گردشگری استان در قالب ۵۰ اثر شاخص تاریخی و گردشگری ایلام و دیگر شهرستانهای استان اجرا می‌شود.

شنبه زاده تصریح کرد: بر اساس این طرح گردشگران می‌توانند با مراجعه به پایگاه الکترونیکی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان ایلام به آدرس www.ilamchto.ir اطلاعات مورد نیاز خود را درباره جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان را دریافت کنند.

وی ادامه داد: استان ایلام با داشتن جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی متعدد در ایام نوروز میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری بوده ولی امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و خودداری از سفر به استان امیدواریم از طریق تور فضای مجازی بتوانیم استان را به گردشگران معرفی کنیم.

انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگوبا ایلام بیدار؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب