کد مطلب: 43239
تاریخ انتشار : 1399-01-01 07:59
رئیس پلیس راه استان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان، پلیس راه استان هیچگونه محدودیت تردد لحاظ نکرده است.

به گزارش ايلام بيدار ، رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: با توجه به شیوع  ویروس کرونا در کشور و به تبع در استان ایلام، پلیس راه ایلام در ایام نوروز هیچ محدودیت تردد در سطح جاده‌های استان لحاظ نکرده است. 

وی افزود: در ایام نوروز ۴۴ واحد گشتی پلیس راه استان به صورت محسوس و نامحسوس با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ی در سطح استان به صورت فعال گشت زنی خواهد کرد. 

رئیس پلیس راه ایلام ادامه داد: هرگونه رفتار مخاطره آمیز از سوی رانندگان و سایر کاربران ترافیکی می‌تواند یک تهدید برای سلامت و ایمنی کاربران ترافیکی باشد و بستر ساز یک تصادف باشد.

 وی تاکید کرد: خودروهای بومی که قصد تردد به داخل استان را دارند در ورودی شهرها توسط کارکنان بهداشت و درمان با همکاری پلیس راه تب سنجی شده درصورت مثبت بودن تست، تحویل مراکز درمانی می‌شوند.

همتی زاده در ادامه داد: شعار جامع محور پلیس در نوروز امسال (سلامت خانواده ، امنیت جامعه) است و در راستای تحقق شعار در خدمت رسانی به مردم آمادگی کامل دارد.

وی در پایان توصیه کرد: حتی المقدور در این ایام در جهت پیشگیری از اپیدمی ویروس منحوس کرونا از تردد غیر ضروری در جاده‌ها خودداری کنند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب