سردار شاکرمی,فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
حادثه زمین فوتبال چوار سند مظلومیت ایلام در دفاع مقدس است
کد مطلب: 42258
تاریخ انتشار : 1398-11-23 13:20
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: حادثه زمین فوتبال شهر چوار در سال ۶۵ سند مظلومیت مردم استان در دوران دفاع مقدس است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در یادواره شهدای زمین فوتیال چوار و گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در چوار گفت: حادثه زمین فوتبال شهر چوار در سال ۶۵ سند مظلومیت مردم استان در دوران دفاع مقدس است.

وی اظهار کرد: سال ۶۵ یک سال پرمخاطره نسبت به دیگر دوران دفاع مقدس بود، در این سال هم از لحاظ چالش های سیاسی، راهبردی و هم‌ نگاهی که دولت به جریان جنگ داشت به نسبت متفاوت تر بود.

سردار شاکرمی افزود: باید حادثه زمین فوتبال چوار را به عنوان یکی از یادمان های دوران هشت سال دفاع مقدس با رویکرد مردمی و اجتماعی معرفی کنیم و شاهد عزیمت کاروان های راهیان نور به این‌ منطقه باشیم.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام همچنین با اشاره به گرامیداشت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: شهید سلیمانی مصداق بارز انسان کامل بود که در عین داشتن تجارب، علوم و نبوغ جنگی فردی متواضع، خاشع و مردمی بود که حضور بی آلایش و محجوب ایشان در بین اقشار مختلف مردم از وی چهره ای دوست داشتنی و ملی ساخت که ترور مظلومانه و ناجوانمردانه ایشان موجب خشم و اندوه عمیق مردم و مسوولان ایران اسلامی و کشورهای منطقه شد.

سردار شاکرمی اضافه کرد: دشمن گمان می کرد با ترور سردار سلیمانی وی را برای همیشه خاموش می کند در حالی که این شخصیت عزیز در زمان حیات فردی مدبر و تابع محض ولایت بود و بعد از شهادت نیز موجب افزایش و درهم تنیدگی بیشتر اتحاد مردم ایران و منطقه و مسوولان شده و حتی شهادت ایشان نیز موجب برکت و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی در منطقه و جهان شد.

وی با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی ها در عراق تاکید کرد: بعد از سقوط صدام آمریکایی ها قویترین پایگاه خود را از همه جهات در عراق احداث کردند که این مقر آنان توسط نیروهای سپاه پاسداران با عظمت و قدرت تمام در هم کوبیده شد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب