کد مطلب: 41987
تاریخ انتشار : 1398-11-15 08:24
شرکت فولاد مبارکه سپاهان درباره حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال بیانیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش ايلام بيدار ، پس از اینکه امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد که سپاهانی‌ها باید درباره حضور او در تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران نظر بدهند، شرکت فولاد مبارکه بیانیه‌ای را در مورد این موضوع صادر کرد.

بیانیه روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه سپاهان:
«بسم الله الرحمن الرحیم
روز‌های اخیر با انتشار اخبار ضد و نقیض پیرامون سرمربی حرفه‌ای و ارزنده تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و بکارگیری ایشان در تیم ملی، جامعه ورزش دوست اصفهان سئوالاتی را در این خصوص مطرح نموده‌اند که لازم است شرکت فولاد مبارکه اصفهان نه به عنوان صاحب این باشگاه بلکه در قامت یک شهروند مسئول که حیات خود را مدیون مردم دلیر ایران و خصوصا اصفهان می‌داند در این خصوص مطالبی را عنوان نماید. از آنجا که تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان متعلق به کل ایران است و همواره شایستگی خود را در لیگ آسیا به اثبات رسانده است لازم است مانند دیگر موضوعات مطرح شده در خصوص فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین دستاورد صنعتی انقلاب اسلامی ایران، این موضوع نیز بصورت شفاف برای مردم عزیز ایران بیان گردد.
کارنامه فولاد مبارکه طی چهار دهه فعالیت مجاهدانه در جبهه صنعت کشور مبین این مهم است که این ابر کارخانه، خود را تنها به عنوان بزرگترین تولید کننده فولاد در خاورمیانه ندانسته و مسئولیتی والاتر در جهت افزایش امید در جامعه برای خود قائل است. اکنون تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان نیز در آستانه کسب افتخارات پیش رو مانند گذشته با حمایت هواداران و مسئولان محترم، عزم آن دارد تا با تمرکز بر اهداف پیش بینی شده و پرهیز از حواشی ایجاد شده، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ورزشی کشور ورق بزند؛ لذا مجموعه بزرگ فولاد مبارکه اصفهان برای مسئولیت‌های اجتماعی خود و تامین نظر هواداران باشگاه سپاهان، ادامه حضور جناب آقای قلعه نویی در سپاهان بعنوان یک سرمربی پر افتخار را لازم دانسته، اعلام می‌دارد همچون گذشته همگام با مردم و هواداران برای ادامه حس امید و قهرمانی این تیم همه تلاش خود را جهت حفظ آرامش و سربلندی نام این باشگاه معطوف خواهد نمود.
امیدواریم با حمایت‌های هواداران و مسئولین محترم، تیم پر افتخار سپاهان همچنان نوید بخش امید روز‌های پرنشاط برای مردم و طرفداران این تیم پر افتخار باشد.
روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان»
انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

ایلام بیدارگزارش می دهد؛
در نشست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اصحاب رسانه؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب