کد مطلب: 41983
تاریخ انتشار : 1398-11-15 08:14
مدیر کمیته امداد شهرستان چرداول استان ایلام از مشارکت یکی از نیکوکاران مقیم پاریس کشور فرانسه در تأمین مسکن مددجویان این شهرستان خبر داد.

"خدابنده جمشید زادی" در گفت و گو با خبرنگارايلام بيدار  با بیان این مطلب، اظهار کرد: این خیر نیکوکار به نام «فریبا رضوی» که چندین سال است در زمینه رفع مشکلات مددجویان و ایتام این شهرستان با کمیته امداد همکاری دارد اخیراً نیز در تکمیل یک مجتمع مسکونی هشت واحدی برای مددجویان این شهرستان مشارکت کرده است.
وی افزود: کمک های این خیر نیکوکار شامل تأمین مصالح ساختمانی و نیز برق کشی این مجتمع بوده که این کمک ها بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال است.
مدیر کمیته امداد شهرستان چرداول ابراز کرد: خانم رضوی بیش از هفت سال است که با محوریت خانواده های بی سرپرست و کودکان یتیم با کمیته امداد چرداول همکاری داشته و هم اکنون نیز حمایت تعدادی از فرزندان یتیم مورد حمایت این نهاد در شهرستان چرداول را عهده دار است.
جمشیدزادی ادامه داد: این نیکوکار در طول این مدت علاوه بر کمک های نقدی ماهیانه به این خانواده ها، در زمینه ایجاد اشتغال برای آنان، ساخت مسکن، تأمین لوازم منزل، کمک هزینه تحصیلی و دیگر مشکلات آنان به این خانواده ها کمک می کند.
وی در پایان گفت: کمیته امداد شهرستان چرداول به منظور دستگیری بیشتر از خانواده های نیازمند، با شناسایی افراد خیر و نیکوکار در خارج از این استان، این افراد را در رفع مشکلات خانواده های مددجو مشارکت داده است.
 
انتهای پیام/ر

برگزیده سایت

ایلام بیدارگزارش می دهد؛
در نشست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اصحاب رسانه؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب