کد مطلب: 41707
تاریخ انتشار : 1398-11-06 11:47
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: همزمان با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۶ واحد مسکونی در مناطق مختلف این استان مورد بهره‌برداری قرار گرفته و به مددجویان واگذار می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ،"زهرا همتی "،مدیرکل بهزیستی ایلام گفت:این تعداد واحد مسکونی در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان احداث که در طول ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی به مددجویان زیر پوشش و افراد دارای معلولیت واگذار می‌شود.
وی افزود: از این شمار ۱۸ واحد مسکونی در شهرستان آبدانان، هشت واحد ایلام، پنج واحد در بدره، ۶ واحد در دره‌شهر، ۶ واحد در دهلران، سه واحد در مهران، ۶ واحد در چرداول و ۶ واحد نیز در سیروان احداث شده‌اند.
مدیرکل بهزیستی ایلام رایگان شدن خدمات کلینیک جامع توانبخشی شهر ایلام را از دیگر برنامه‌های این سازمان در دهه مبارک فجر امسال عنوان کرد و گفت: خدمات این مرکز شامل فیزیوتراپی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، گفتار درمانی و غیره در طول دهه فجر برای عموم مردم رایگان خواهد بود.
همتی اضافه کرد: همزمان با نخستین روز از دهه فجر امسال زنگ انقلاب همزمان در تمامی مهدهای کودک استان نواخته و ویژه برنامه‌های جشن‌های پیروزی انقلاب به همراه نمایشگاه و مسابقه در این مراکز برگزار خواهد شد.
وی افتتاح ده‌ها طرح اشتغالزایی مددجویان در مناطق شهری و روستایی، افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی، مرکز ترک اعتیاد، برپایی نمایشگاه دستارودهای گروه‌های همیار زنان سرپرست خانوار، افتتاح مهد کودک، بازدید از مددجویان و همچنین مراکز بهزیستی را از دیگر برنامه‌های این سازمان در دهه فجر امسال برشمرد.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب