کد مطلب: 41680
تاریخ انتشار : 1398-11-05 23:37
کودک 7ساله آبدانانی دیروز عصر بر اثر سقوط در کانال فاضلاب بدون حفاظ جان خود را از دست داد.

به گزارش ايلام بيدار ،رامین کودک  7ساله آبدانانی دیروز عصر حین بازی  در محل مسکن مهر آبدانان در کانال فاضلاب که بدون حفاظ  و نیمه تعمیر رها شده، سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
 

"محسن میرزایی "دادستان عمومی انقلاب شهرستان آبدانان در گفتگو با خبرنگارايلام بيداربا بیان اینکه شامگاه جمعه یک پسر بچه بر اثر سقوط در کانال فاضلاب شهرستان آبدانان جان خود را از دست داد اظهار داشت: با کسانی که در این باره کم کاری کرده اند برخورد می‌شود.
وی با اشاره  به اینکه کارشناسان دستگاه قضایی در حال بررسی موضوع از اداره‌های راه و شهر سازی استان و شهرداری شهر آبدانان هستند،افزود: دادستانی به جد پیگیر افراد و نهادهای مقصر در این واقعه ناگوار هست و تا حصول نتیجه و شناسایی مسببین و مقصرین تمام تلاش خود را بکار خواهد بست.
دادستان عمومی انقلاب آبدانان در پایان گفت: به محض  حصول نتیجه و شناسایی مقصرین  ، نتیجه بررسی‌ها به اطلاع عموم مردم خواهد رسید تا از رخ دادن اینگونه اتفاقات ناگوار در آینده که امنیت و شادی مردم جامعه را به خطر می اندازد، پیشگیری و ایمنی لازم به عمل آید.

لازم به ذکر است که کانال های بدون حفاظ بسیاری در سطح شهرستان آبدانان وجود دارد! برای حل اینگونه مشکلات نیاز به اعتبار مالی است که همت مسئولین استانی و شهرستانی را می طلبد.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب