کد مطلب: 41410
تاریخ انتشار : 1398-10-27 15:03
امام جمعه موقت ایلام، گفت: شهادت سردار سلیمانی مستقیما متوجه آمریکای تروریست است، فلذا ملت ایران این مهم و خون سردار شهید سلیمانی را از سازمان ملل طلب کنند.

به گزارش ایلام بیدار،حجت الاسلام و المسلمین «شمس الدین صفرلکی» امام جمعه‌ موقت ایلام در خطبه‌های این هفته‌ نماز جمعه‌ اظهار کرد: مهمترین عامل که باعث برکت و خیر در عمر و جان و مال و ایمان و زوایای زندگی می شود، بحث تقوا است؛ تقوا عامل بسیار قوی برای وسعت رزق است،.

وی افزود: انتظار فرج نه به معنای نشستن و دعا مردم است، بلکه به معنای عمل در راستای فرج و ظهور حضرت (عج) است، جامعه منتظر همواره در حال دعا هستند و هراسی از اتفاقات دنیا ندارند.

امام جمعه موقت ایلام ادامه داد: انسان متعالی در سطح سردار شهید قاسم سلیمانی و یاوران رهبر قرار دارند.

وی تصریح کرد: چرا وزارت خارجه ایران بر این قضیه مانور نمی‌دهد که سبب سقوط هواپیما و مشکلات کنونی، آمریکا است.

حجت الاسلام صفرلکی ادامه داد: مسوولان ارشد نظام خون شهید قاسم سلیمانی را در سازمان ملل از امریکا مطالبه کنند و از این موضوع به هیچ وجه کوتاه نیایند.

وی بیان داشت: مردم می دانند امنیت و ارامش امروز کشور مدیون نیروهای مسلح و سپاه پاسداران هستند، لذا باید از این افراد که مملکت را با چنگ و دندان نگه داشته‌اند قدردانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سراج گفت: رد صلاحیت برخی کاندیداهای از شورای نگهبان، به این معنا نیست که اوضاع حاکم بر این شورا درصد تضعیف حق این افراد است، این نهاد سال ها است کارش را به خوبی انجام داده و باید به انتخاب آنان احترام گذاشت.

وی اضافه کرد: ۹٠ نماینده کنونی مجلس که برای دفاع از اقتصاد و سیاست مملکت وارد مجلس شده اند توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شدند، و این موضوع نان دهنده آن است که این افراد دلسوز مردم نیستند.

انتهای پیام

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب