کد مطلب: 41134
تاریخ انتشار : 1398-10-19 20:55
مراسم سوگواری هفتمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در مصلی بزرگ شهر ایلام برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلمین "اله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در این مراسم سوگواری هفتمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در مصلی بزرگ شهر ایلام با اشاره به اینکه مهم ترین ویژگی حاج قاسم سلیمانی ولایت مداری و حرکت در مسیر ولی فقیه بود، گفت: انقلاب اسلامی با شهادت سردار سلیمانی، جان دوباره گرفت.      
 
وی تصریح کرد: شهادت چنین شخصیتی ما را به خود، انقلاب و رسالت سنگین مسلمانان و شیعیان جهان در این مقطع برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت آماده کرد.
 
امام جمعه ایلام گفت: ثمرات خون این شهیدان به مراتب بیشتر از حیات با برکتش خواهد بود که مقدمه آن خروج نیروهای آمریکایی از کشور عراق است.
 
حجت الاسلام کریمی تبار خاطرنشان کرد: سردار شهید سلیمانی فرمانده ای بصیر، زمان شناس و ولایت مدار بود که شهادت بهترین پاداش چهل سال مجاهدت و مبارزه  فی سبیل الله او است.

وی گفت: سردار سلیمانی مالک اشتر زمانه بود، فرمانده ای بصیر و توانمند که دشمن یارای مقابله با او را نداشت و نام ایشان بر دل آنها رعب و وحشت ایجاد می کرد.
 
وی تصریح کرد: دشمن طرح های خود را با بهترین استراتژیست ها، شجره نوپای تشیع را که ریشه آن به سمت کشورهای دارای شیعه در حال رویش است، نشانه گرفت و برنامه جنایتکارانه خود را تحقق بخشید و سعی داشت ریشه تشیع را بخشکاند و اتصال و التحاق مذهبی را سرکوب کند.
 
 امام جمعه ایلام یادآور شد: حاج قاسم، طرح های آنها را نقش بر آب کرد و هلال شیعی را از هندوستان و پاکستان تا عراق، یمن و شاخ آفریقا را به هم متصل کرد و جبهه مقاومت را تشکیل داد.

 

 

انتهای پیام/ش

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب