مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام:
سهم ایلام از طرح مسکن ملی ۵۵۰ واحد است
کد مطلب: 40226
تاریخ انتشار : 1398-09-20 05:18
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از برنامه‌ریزی برای ساخت ۵۵۰ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن ملی در ایلام خبرداد.

به گزارش ايلام بيدار ،"علی‌اصغر کاظمی"،  با اعلام آغاز ثبت‌نام مسکن ملی در ایلام گفت:: در راستای کمک به تأمین مسکن طرح اقدام ملی تأمین مسکن در قالب احداث 5500 واحد مسکونی در استان ایلام برنامه‌ریزی گردیده است.
وی اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.tem.mrud.ir در تاریخ مذکور، شروط نام‌نویسی در این طرح را مطالعه و اقدام به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک خودنمایند.

ی تصریح کرد: متأهل بودن، عدم مالکیت خانه یا زمین توسط خود و همسر از تاریخ یکم فروردین‌ماه سال یک هزار و سیصد و هشتادوچهار تاکنون، خانه اولی بودن، 5 سال سکونت در شهر موردنظر و سبز بودن فرم «ج» آن‌ها، استفاده نکردن از تسهیلات و یارانه‌های ارگان‌های دولتی از 22 بهمن‌ماه 1357 تاکنون، از شرط‌های لازم ثبت‌نام متقاضیان در این طرح است
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: زنان خودسر‍پست با 35 سال سن به بالا در صورت دارا بودن سایر شرایط نیز می‌توانند برای مسکن ملی ثبت‌نام نمایند.
مهندس کاظمی افزود: نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوق و غیره، توانایی تأمین مازاد بر تسهیلات بانکی (سهم آورده) و توانایی پرداخت اقساط ماهیانه از دیگر شرایط ثبت‌نام متقاضیان مسکن ملی است.
وی ادامه داد: به هر یک از واحدهای مسکونی این طرح بین 75 تا 100 میلیون تومان تسهیلات 12 ساله با سود 18 درصد تعلق‌گرفته و زمین این واحدها نیز امسال قیمت‌گذاری می‌شود و پس از گذشت 2 سال، در اقساط 36 ماهه از متقاضیان دریافت می‌شود.

انتهای پیام

 

برگزیده سایت

وقتی برخی افراد مشهور یک بام و دو هوا بازی می کنند؛
سانسور و تحلیل های آبکی تمامی ندارد؛
در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب