با حضور فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع)؛
فرمانده جدید سپاه ناحیه سیروان معرفی شد
کد مطلب: 40170
تاریخ انتشار : 1398-09-18 14:58
باحضور فرمانده سپاه امیرالمونین (ع) استان ایلام و جمعی از مسئولان مراسم تکریم و معارفه فرمانده اسبق وجدید سپاه ناحیه سیروان برگزارشد.

به گزارش ايلام بيدار ،مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه سیروان با حضور سردار"جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و امام جمعه و مسئولین ادارات و نهادهای نظامی و دولتی و بسیجیان شهرستان سیروان برگزار شد.

سردار "جمال شاکرمی "،فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام ضمن قدردانی از زحمات سرهنگ "احمد اورنگ"، فرمانده اسبق ناحیه سیروان گفت :درحال حاضر دشمن با تمام  ظرفیت های موجودی که دارد وارد عرصه نبرد با نظام جمهوری اسلامی شده که مرکزیتش ولایت فقیه و نایب امام زمان (عج) است.
سردار شاکرمی با اشاره به توانمندی های نظام جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: دردوران  ۸ سال دفاع مقدس ما حتی اولین امکانات از قبیل سیم خاردار و آمبولانس و ... جهت امداد رسانی و دفاع از خود را نداشتیم اما در مقابل همزمان ۳۶ کشور جهان که در این جنگ با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا به جنگ با ایران پرداختند.

وی افزود:در حال حاضر دشمنان ما با ایجاد گروههایی نظیر داعش و النصره و و ایجادپایگاههایی در افغانستان، عراق و عربستان و ... تروریست هایی همچون ریگی را پرورش داده اند که با هوشیاریمان چیدمان و سازمان های آنان را برهم زدیم و این به دلیل وجود ولایت فقیه است.
 فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) با اشاره به حوادث اخیرو اینکه دشمنان ما در رسیدن به اهدافشان ناکام مانده اند بیان کرد:یک بار دیگر که هجمه ای پیچیده و برنامه ریزی شده آنها را به نصرت الهی برهم زدیم و اقدامات آنان را پاسخ دادیم،چرا که دشمن درصددبود  تا در انتخابات ما، نا امنی را ایجاد کند اما ما زودتر هوشیار شدیم.
وی با اشاره به مواضع رهبر معظم انقلاب در زمینه موضوع سهمیه بندی بنزین افزود:رهبر معظم انقلاب بیان داشتند که بنده کارشناس نیستم ودر این زمینه تخصص ندارم لیکن از سراق قوا که تصمیم گرفته اند حمایت میکنم.
وی در ادامه بیان داشت: دشمنان بدانند که کشور ما تحریم پذیر نیست،چرا که یک اتحاد وهمبستگی مثال زدنی در بین مردم ایران اسلامی حاکم است که همین اتحاد با رهبری عالمانه رهبرمعظم انقلاب توانسته است از اوردگاه های زیادی عبور کنند و دشمن را از رسیدن به اهدافشان ناکام بگذارند .
وی راه مقابله با دشمن را خدمت به مردم دانست و بیان داشت : راه مقابله با دشمنان مردم داری و خدمت به مردم است و باید در سیل و زلزله و مشکلات مختلف در کنار مردم باشیم.
وی با قدردانی از مسئولین شهرستان سیروان آنان را یاور مردم دانست و گفت :سپاه ، نیروهای نظامی و انتطامی و امام جمعه و فرماندار محترم در جریان سیل اخیر در کنار مردم هستند.
وی افزود : نصرت الهی، هوشمندی رهبر انقلاب و حضور مردم در صحنه رمز موفقیت ما است، ما باید این بیانات رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و راه را به آنان نشان دهیم که ما در این موضوع اخیر این کار را کردیم.
شاکرمی با اشاره به ویژگی های یک فرمانده خوب پرداخت و گفت: فرمانده باید کسی باشد که مردم داری و خدمت به مردم را بلد باشد و در بین مردم باشد.
وی  بیان داشت :شهید یادگار امیدی فرمانده ای بود که ما منش و ویژگی ها و اخلاقیات او را برای خودمان سرلوحه قرار داده و در خدمت به مردم به کار ببریم.
در پایان از زحمات سرهنگپاسدار " احمداورنگ"؛ تقدیر  وطی حکمی فرمانده جدید سپاه ناحیه سیروان جناب سرهنگ حجت ولیزاده را معرفی نمود.

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب