سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام:
حماسه 9 دی درسی فراموش نشدنی به دشمنان انقلاب ونظام داد
کد مطلب: 39904
تاریخ انتشار : 1398-09-11 08:34
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام،گفت: حماسه مردمی نهم دی ماه را تجلی عزم راسخ ملت بزرگ ایران در دفاع از حریم ولایت و ارزش‌های نظام مقدس اسلامی دانست.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت الاسلام علی چراغی پور ظهر امروز در نشست اعضای ستاد بزرگداشت حماسه ماندگار نهم دی، گفت: این حماسه تاریخ ساز که در تقویم سال نیز به عنوان «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت» به ثبت رسیده از رویدادهای فراموش ناشدنی محسوب می‌شود.

وی افزود: بدون شک حماسه 9 دی به عنوان نمایش تاریخی دفاع تمام قد ملت از حریم ولایت و اهل بیت (ع) برای همیشه در اذهان خواهد ماند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام، تصریح کرد: حضور گسترده اقشار مختلف مردم در روز 9 دی ماه سال 88 در واقع همایش بی‌نظیر عزم راسخ ملت در صیانت از حریم ولایت و وفاداری نسبت به نظام جمهوری اسلامی و انقلاب الهی ایران را به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه باید همواره این رویداد مهم و سرنوشت ساز را به بهترین نحو گرامی داشت، گفت: در همین راستا نباید به برگزاری مراسم عمومی اکتفا کرد و اجرای برنامه‌های مختلف و متنوع ویژه این روز تاریخی برای تبیین هر چه بیشتر آن برای جامعه امروز ضرورت دارد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام تشکیل کمیته‌های تخصصی برای جلوگیری از موازی کاری در اجرای برنامه‌های گرامیداشت دهمین سالگرد خلق حماسه نهم دی ماه را از جمله اهداف تشکیل ستاد عنوان کرد.

در ادامه، هر یک از شرکت کنندگان پیرامون برنامه ریزی بزرگداشت حماسه نهم دی ماه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب