راهپیمایی,بنزین,اغتشاشگران,مردم ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 39604
تاریخ انتشار : 1398-08-29 12:15
مردم ایلام در حضوری تماشایی در میدان اصلی شهر ایلام، خواستار مجازات اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت در کشور شدند.

به گزارش ايلام بيدار ، مردم ولایتمدار و انقلابی ایلام صبح امروز؛29 آبان ماه با وجود برودت و سردی بیش از هوا خود را به میدان اصلی شهر رساندند تا همگام و هم نفس با دیگر مردم انقلابی کشور ضمن حمایت از ولایت فقیه و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، صف خود از اغتشاشگران را جدا کنند.

مردم دیار ایلام در این حضور با شکوه ضمن قدردانی از نیروهای امنیت، انتظامی و دفاعی برای تامین امنیت و بازگرداندن آرامش به کشور، خواهان مجازات اغتشاشگران شدند.

تظاهرات کنندگان ایلامی با سردادن شعارهایی مبنی بر حمایت از قوه قضائیه برخورد قاطع این دستگاه با مفسدان اقتصادی و اخلال گران در بازار را از جمله مطالبات خود برشمردند.

مردم ایلام با تاکید براینکه اعتراض به شرایط کنونی اقتصادی و معیشتی حق مسلم مردم است، اظهارات و اقدامات مداخله جویانه امریکا و کشورهای اروپایی درباره اتفاقات رخ داده در کشور را رفتاری خصمانه علیه ملت ایران توصیف کردند.

مردمان پایتخت خادمان اربعین حسینی با سردادن شعارهایی مانند "این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده"، ارتباط با آمریکا و رژیم غاصب اسراییل را خط قرمز مردم و نظام اسلامی بر شمردند.

راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون "تنها راه نجات کشور اطاعت از رهبری"، " ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزرا است" از دولت خواستند با نظارت دقیق و مستمر مانع از گرانی و تورم مضاعف در بازار شود.

در پایان این مراسم نیز راهپیمایان پرچم کشورهای امریکا و انگلیس را به آتش کشیدند.

 

 

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

راهپیمایی مردم شهرستان مرزی مهران در محکومیت اقدامات آشوبگرانه اشرار و بدخواهان نظام برگزار شد به گزارش مهران آنلاین ، این راهپیمایی تحت عنوان پیروی و حمایت از فرامین رهبری و امنیت و اقتدار کشور امروز بعد از اقامه نماز جمعه از محل مسجد جامع تا چهار راه پاسداران برگزار شد. در این راهپیمایی که اقشار مختلف مردم ، بسیجیان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه و فرماندار حضور داشتند با سردادن شعارهایی مانند "این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده" ، " ملت ما بیدار است از فتنه گر بیزرا است" خواستار مجازات اغتشاشگران و برهم زنندگان امنیت در کشور شدند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب