کد مطلب: 39590
تاریخ انتشار : 1398-08-29 08:26
تیم‌های پزشکی به مناطق محروم ایوان عزیمت می کنندتا با ارائه خدمات درمانی رایگان سلامتی را به مردمان این دیارمحروم هدیه دهند.

به گزارش ايلام بيدار ،یکی از برنامه‌های جهادی بسیج سازندگی اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و کم برخوردار است تا با حضور پزشکان و ارائه خدمات درمانی درد و رنجی از مردم این مناطق بکاهند، این بار نیزبه همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و درمان ایوان  پزشکان جهادگر به مناطق محروم اعزام شدند تا به مردم خدمات درمانی رایگان ارائه دهند.

"مالک رستمی" ؛مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان، در گفتگو با خبر نگار ما اظهارکرد:در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه عشایری و روستایی شهرستان ایوان بمناسبت هفته بسیج عشایر و روستاییان ایوان بصورت رایگان ویزیت شدند.

رستمی اظهار کرد:این تعداد افراد توسط اکیپ پزشکی شامل ماما ،کارشناس بهداشت و دارویی در روستای چهارمله ویزیت شدند.

وی به میزان داروی توزیع شده در بین  این افراد ویزیت شده از ابتدای سال تاکنون اشاره کردد و افزود: اعتبار هزینه شده در راین راستا 30میلیون ریال می باشد.

مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان ایوان با اشاره ارتقای شاخص سلامت و امید به زندگی در مناطق روستایی و عشایری ایوان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تصریح کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای این نظام توسعه خدمات بهداشتی در مناطق محروم و دوردست است.

 

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب