کد مطلب: 39386
تاریخ انتشار : 1398-08-19 07:02
فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی از اعزام 90 دانش‌آموز دختر این شهرستان به مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ پاسدار "علی میرزایی"، فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در حاشیه مراسم اعزام ۹۰ دانش‌آموز دختر این شهرستان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، گفت: این دانش‌آموزان در قالب ۲ دستگاه اتوبوس با اعزام به اردوی راهیان نور از مناطق جنگی مهران و دهلران بازدید خواهند کرد.   

 

وی اظهار کرد: این دانش‌آموزان که تابستان امسال در طرح شهید بهنام محمدی شرکت داشتند اینک در قالب کاروان راهیان نور از مناطق جنگی مهران و دهلران بازدید می‌کنند.
 

میرزایی با بیان اینکه این اردو در قالب دوره آموزشی، آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برگزار می‌شود، افزود: این اردو به همت سپاه ناحیه ملکشاهی و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار می‌شود.

 

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی توزیع بسته‌های فرهنگی و برگزاری مسابقات مختلف را از برنامه‌های مهم این اردو عنوان و بیان کرد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس، تقویت روحیه ایثار و رشادت در میان جوانان، زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس۸ ،  تبیین دفاع جانانه و غیورانه جوانان کشور به نسل‌های بعد و روشنگری درباره ابعاد مختلف جنگ تحمیلی از اهداف اردوهای راهیان نور است.

 

وی بیان شرایط سخت جنگ و ایستادگی در مقابل هجمه دشمن به منظور تقویت روحیه جهاد و شهادت، تجدید پیمان با شهدا و ‌آرمان‌های امام خمینی(ره) و بازدید از مناطق عملیاتی بانروشان، قلاویزان، نقطه ایثار، شرهانی، عملیات فتح‌المبین و مشاهده عینی آثار جنگ در این مناطق را از دیگر اهداف اردوهای راهیان نور عنوان کرد.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب