فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام:
سبک زندگی ايرانی اسلامی بهترين الگوی تحكيم خانواده است
کد مطلب: 39372
تاریخ انتشار : 1398-08-16 12:34
همایش نشست تحکیم خانواده وتجلیل از 176 زوج جوان باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام وجمعی از مسئولان در شهرستان ملکشاهی برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار ، مراسم نشست تحکیم خانواده وتجلیل از176زوج جوان با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در شهرستان ملکشاهی برگزار شد.

 

سردار "جمال شاکرمی "، فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در این مراسم گفت: امروزه یکی از ضرورتهایی که باید در زندگی افراد به آن توجه شود این است که زوجین یک اعتماد دوسویه را در زندگی خود پیاده کنندو از ظن و گمان نادرست نسبت به یکدیگر پرهیز کنند.

 

سردار شاکرمی با اشاره به اینکه زوجین برای موفقیت در زندگی خود نیازمند یک برنامه ریزی درست و دقیق هستند اظهار کرد:حضرت امام خمینی (ره)دارای یک سبک زندگی اسلامی بودند وشهدا نیز دارای خصوصیات بارزی درسبک زندگی بودند.

 

وی افزود: لازمه یک زندگی پایدار این است که زوجین یک دیگر را تحقیر نکنند،می بخشند و بدی ها را فراموش می کنند،ودر مشکلات یکدیگر شریک هستند ورفتاری نیک وپسندیده بایکدیگر دارند.

 

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام بیان داشت:یکی از رازهایی که براساس آن زوجین می توانند از یک زندگی موفق برخوردار شوند تبعیت زنان از شوهرانشان هست.

 

وی درپایان تصریح کرد: فضای مجازی امروزه به محیطی تبدیل شده است که داده های زیادی در آن ردوبدل می شود ممکن است این موارد بنیان خانواده را هدف قرار دهند، بنابراین با یک مدیریت و رعایت یکسری حدودات می توان خانواده را از گزند این آسیبها در امان نگه داشت.

 

اجرای نمایش طنز با موضوع خانواده و سبک زندگی اسلامی توسط گروه هنری هاوار و قرائت شعر کردی توسط عادل خانی شعر شهرستان ملکشاهی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

در پایان این مراسم از 176زوج شهرستان ملکشاهی با اهداء یک جلد کلام الله مجید و یک تخته فرش به هر زوج جوان تجلیل شد.

 

این هدایا اهدایی مقام معظم رهبری بوده که به همت فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تهیه گردیده است.

 

 

 

انتهای پیام/

 

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب