کد مطلب: 39230
تاریخ انتشار : 1398-08-10 13:53
امام جمعه ایلام گفت: عزت و حیا در سایه مبارزه به وجود می‌آید و اولین گام در مبارزه اراده است که آمریکا همواره بدنبال گرفتن اراده ملت مبارز ایران در برابر خود است که با شکست مواجه می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلمین "الله نور کریمی‌تبار"، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: تجربه چهل و یک سال نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داده که ملت هر قدمی برای رضای خداوند برداشته، آمریکا در برابر آن هیچ غلطی نکرده است، و سبب شده ایران اسلامی قدرت آمریکا در جهان را به چالش بکشد.

 

وی اظهار کرد: دشمن در شرایطی قرار دارد که نیاز به کمک دارد و برای بسیاری از مشکلاتش از ایران کمک می‌خواهد و دست گدایی به سوی کشور عزیزمان دراز کرده تا قدرتش در منطقه تضعیف نشود و این امر مهم نشان از شکست این استکبار جهانی است.

 

کریمی تبار افزود: سیزدهم آبان در تاریخ انقلاب اسلامی روزهای بیاد ماندنی دارد، در سیزده آبان سال ۴۳ بنیان گذار انقلاب حضرت امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه تبعید شد و سیزده آبان ۵۷ دانش آموزان به دست طاغوت به شهادت رسیدند و همچنین در 13 آبان لانه جاسوسی آمریکا تسخیر شد.

 

امام جمعه ایلام گفت: قبل انقلاب که آمریکا بر کشور آن وقت سلطه داشت، وقتی امام راحل رفتارهای استکبار را در برابر ملت مشاهده می‌کرد غیرت ملی و مذهبی ایشان به جوش آمد و اعتراض امام عزیز سبب تبعید ایشان شد.

 

وی تصریح کرد: عزت و حیا در سایه مبارزه به وجود می‌آید و اولین گام در مبارزه اراده است که آمریکا همواره بدنبال گرفتن اراده ملت مبارز ایران در برابر خود است که با شکست مواجه می‌شود.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب