فرمانده انتظامی ایلام گفت:
کشف 12 کیلوگرم مواد مخدر در ایوان
کد مطلب: 39044
تاریخ انتشار : 1398-07-30 07:59
فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 12 کیلوگرم مواد مخدر در محور ورودی شهر ایوان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ،سردار" نورعلی یاری"،فرمانده انتظامی استان ایلام؛ گفت:در پی اخبار واصله مبنی بر فعالیت باند سوداگران مرگ و تهیه و انتقال انواع مواد مخدر به صورت عمده به شهرستان ایلام، موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی اظهارکرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از هماهنگی با مقام قضائی و همکاری انتظامی شهرستان ایوان، با رصد خودروهای عبوری موفق به شناسایی خودرو پراید حامل مواد مخدر شدند و در یک اقدام ضربتی این خودرو را در محور ورودی شهرستان ایوان متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: در بازرسی تخصصی ماموران از خودروی متهمان مقدار 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و 2 کیلوگرم مواد روانگردان از نوع شیشه که به صورت حرفه ای در یک کوله‌پشتی جاسازی شده بود، کشف شد.

وی  با بیان اینکه 3 سوداگر مرگ  نیز در این زمینه دستگیر شده‌اند، تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد کشف شده جهت مطالبه به حق مردم  تحویل مقام قضائی شدند.

یاری در پایان گفت: مردم در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و گزارش به موقع اخبار و اطلاعات از طریق سامانه تلفنی 110 پلیس را یاری کنند.

 

انتهای پیام/الف

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب