کد مطلب: 39031
تاریخ انتشار : 1398-07-29 10:25
مسجد مقدس جمکران در روزهای پایانی هفته برنامه‌های ویژه‌ای در آستانه مناسبت‌های ایام پایانی ماه صفر مانند؛ قرائت دعاهای توسل، کمیل و ندبه و سخنرانی و مرثیه‌سرایی برای زائران برگزار می‌کند.

به گزارش ايلام بيدار ، مسجد مقدس جمکران همچون هرهفته در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه برنامه‌های ویژه‌ای را برای زائران و علاقه‌مندان خود برگزار می‌کند و در واقع با این برنامه‌ها به استقبال مناسبت‌های پایان ماه صفر می‌رود.
براساس این گزارش، برنامه‌های این مسجد در  روز سه‌شنبه ۳۰ مهرماه با آموزش عمومی قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود و در ادامه مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام تراشیون و قرائت دعای حسن اخباری قرائت خواهد شد.
مسجد جمکران در روز پنجشنبه ۲ آبان‌ماه برنامه‌های خود را با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۱۸ آغاز می‌کند و برنامه قرائت دعای کمیل با عنوان «کمیل عارفانه» از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت‌الاسلام نبی‌نژاد و قرائت دعای علی صادقی برگزار می‌شود.
پایان بخش برنامه‌های این هفته مسجد مقدس جمکران در روز جمعه ۳ آبان‌ماه است که قرائت دعای عهد از ساعت ۵:۱۵ آغاز می‌شود و سپس برنامه قرائت دعای ندبه با عنوان «ندبه انتظار» از ساعت ۵:۳۰ با سخنرانی حجت‌الاسلام طباطبایی و قرائت دعا توسط محمدجواد احمدی برگزار خواهد شد. در نهایت نیز در عصر جمعه از ساعت ۱۷:۳۰ زیارت شریف آل‌یاسین قرائت خواهد شد.
انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب