کد مطلب: 38954
تاریخ انتشار : 1398-07-26 14:02
امام جمعه موقت ایلام گفت: دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز توسط سپاه پاسداران نوید خوشی برای مردم است، باید کسانی که با وی در تماس بوده و در پی ایجاد اغتشاش در کشور بوده شناسایی و مجازات شوند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام "شمس‌الله صفرلکی"،  امام جمعه موقت ایلام در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت: یکی از مسائل تقوا در زندگی ما، تقوای قلم است و خداوند متعال درآیات قرآن به آن قسم خورده، حفظ و ارزش قلم از مهمترین ابعاد تقوا است که رعایت آن بر همه ما ضروری است.

 

وی اظهار کرد: بسیاری از معضلات در جامعه کنونی ما از جهالت است، جامعه اسلامی در زمان امام حسین(ع) در جهل و گمراهی غرق بودند که این امام بزرگوار با نثار خون خود مردم را از این جهالت نجات داد.

 

صفرلکی افزود: در مباحث اقتصادی کنونی جامعه برخی مسئولان جاهلانه با این موضوع برخورد می‌کنند، توصیه‌های رهبر معظم انقلاب را گوش نمی‌دهند، جمهوری اسلامی بعد از ۴۰ سال تجربه حق اشتباه در بسیاری از مسائل در برابر دشمن را ندارد.

 

امام جمعه موقت ایلام گفت: دستگیری روح‌الله زم مدیر کانال آمدنیوز توسط سپاه پاسداران نوید خوشی برای مردم است، باید کسانی که با وی در تماس بوده و در پی ایجاد اغتشاش در کشور بوده شناسایی و مجازات شوند.

 

وی تصریح کرد: تجاوز ترکیه به سوریه و کشتن کردهای بی‌گناه همواره از سوی ما محکوم می‌شود، از کودکان کرد حمایت می‌شود اما نه از گروهک های کردی که با آمریکا هم پیمان هستند.

 

صفرلکی اذعان کرد: نه در دوران هشت سال دفاع مقدس و نه در ایام اربعین حق مهران به خوبی ادا نشده، می‌طلبد این امر مهم مورد توجه مسئولان استانی و کشور قرار گیرد.

 

امام جمعه موقت ایلام ادامه داد: متاسفانه برخی کارگران شرکت‌های ادارات استان چند ماه است حقوق دریافت نکرده‌اند، این موضوع بی عدالتی در حق زنان و کودکان این افراد است.

 

وی یادآور شد: همه مسئولان استانی و مردم شریف ایلام در راستای برگزاری کنگره بزرگ اربعین در استان تلاش می‌کنند، و تشکر از این افراد امر لازم و ضروری است.

 

انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگوبا ایلام بیدار؛
امام جمعه چرداول در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب