کد مطلب: 38849
تاریخ انتشار : 1398-07-22 13:52
رئیس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه در چند روز مانده به اربعین حسینی، ترافیک در جاده های ایلام و منتهی به پایانه مرزی مهران روان است، گفت:در حال حاضر، همه مسیرها باز است.

به گزارش ایلام بیدار، سرهنگ" رضا همتی زاده"، رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: کلیه مسیرهای منتهی به مرز مهران با دوربین‌های پایش تصویری رصد می‌شود.

 

وی اظهار کرد: بیش از ۹۰ اکیپ گشت خودروئی فعال هستند و به صورت شبانه روز به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی می کنند.

 

همتی زاده با بیان اینکه در طول ۱۳ روزه اول ماه صفر ، بیش از ۲۰۰ هزار خودروی سواری و بیش از ۱۱ هزار اتوبوس وارد شهر مهران شده است، گفت: در مجموع حدود ۳۲۰ هزار تردد خودروئی در ورودی و خروجی شهر مهران ثبت شده است .

 

این مقام انتظامی با اشاره به افزایش چند برابری ترددات زائران در شهر مهران، گفت: پلیس در روزهای آینده با توجه به شرایط انجام شده در نظر دارد اگر بار ترافیک سنگین بود ، محدودیت‌هایی را در سطح جاده های استان و با یک طرفه کردن مسیر مهران_ ایلام و ایلام به سرابله انجام دهد.

 

وی با درخواست همکاری مردم در چند روز آینده با پلیس، تصریح کرد: ایجاد موکب و محل های توزیع نذورات در غیر از مکان های مشخص شده ،ممنوع است چرا که باعث وقوع گره های ترافیکی خواهد شد.

 

رئیس پلیس راه استان، افزود: در حال حاضر بعضی از رانندگان جهت استراحت در حاشیه جاده ها توقف کرده که این کار باعث ترافیک و ایجاد گره شده است.

 

سرهنگ همتی زاده به زائران توصیه کرد: رعایت سرعت مطمئنه را در دستور کار خود قرار دهند و در حالت خستگی و خواب آلودگی به هیچ وجه رانندگی نکرده و در صورت امکان هردو ساعت یک بار در حاشیه جاده ها و مکان های امن توقف و به استراحت کوتاهی پرداخته تا از تصادفات ناگوار جلوگیری کنیم.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب