کد مطلب: 38677
تاریخ انتشار : 1398-07-17 07:49
فرماندار ایوان گفت:هفت موکب در شهرستان ایوان آماده پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی است.

"امید علی سبزی"،فرماندار ایوان ؛در گفتگو با خبرنگارایلام بیدار در ایوان گفت:شهرستان ایوان یکی از شهرستانهایی است که در مسیر تردد زوار اربعین حسینی قرار دارد تا جایی که در سال گذشته شاهد حضور تعداد زیادی از مردم ایران اسلامی بودیم که شهرستان ایوان را برای رسیدن به مرز مهران انتخاب کرده بودند.

سبزی اظهار کرد:در طی ماه های گذشته جلسات ستاد اربعین به صورت مستمر در شهرستان برگزار شده است و بنابر تصمیمات 8کمیته در سطح شهرستان با همکاری ادارات تشکیل شده است که برنامه ریزی های لازم را در راستای خدمت به زوار ابا عبدالله الحسین انجام دهند.

وی با اشاره به کمیته های ستاد اربعین افزود: کمیته ها شامل اسکان ،بهداشت و درمان،حمل و نقل،خدمات شهری،زیر ساخت،اطلاع رسانی ،امنیتی می باشد که وظایف هرکدام مشخص شده است.

فرماندارایوان با اشاره به اینکه هفت موکب آماده پذیرایی و اسکان زائران اربعین حسینی است  ادامه داد: تمام ملزومات استقبال و پذیرایی از زوار در سطح شهرستان فراهم است و ایوان مهیای استقبال از زائران می باشد.

سبزی بیان کرد:در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی ایستگاه سلامت در ورودی شهر ایوان برپا خواهد شد همچنین بیمارستان امام رضا (ع) ایوان نیز در این مدت آماده باش خواهد بود.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی شهرستان نیز در راستای برقراری امنیت ،درورودی  تونل پیامبر اعظم ،دوراهی گیلان و ویله ایستگاه انتظامی برپا خواهد کرد.

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب