کد مطلب: 38509
تاریخ انتشار : 1398-07-12 12:29
آیت‌الله رئیسی در دیدار با فرماندهان ارشد نظامی استان هرمزگان با بیان اینکه دریا را برای قاچاقچیان ناامن کنید، گفت: چشم گمرک باید مانند مأمور برج دیده‌بانی همیشه باز باشد.

به گزارش ايلام بيدار ، آیت‌الله رئیسی شب گذشته با حضور در نشست فرماندهان ارشد نظامی استان هرمزگان با بیان اینکه گمرک، مرزبان اقتصادی کشور در واردات و صادرات است، گفت: چشم گمرک همیشه باید مثل آن مأموری که در برج دیدبانی مرزبانی می‌کند، باز باشد و به عنوان یک برج دیدبانی در حوزه اقتصادی عمل کند.

آیت‌الله رئیسی خطاب به فرماندهان ارشد نظامی استان هرمزگان با تأکید بر اینکه دریا و محیطش را برای قاچاقچیان ناامن و به قول همکارانتان قرمز کنید، اظهار کرد: قاچاقچیان باید احساس کنند اینجا خطر از دست دادن همه منافعشان را دارند نه فقط خطر از دست دادن کالا و کشتی، بلکه خودشان هم محاکمه می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: همکاران قضایی نیز در این استان از اقدامات صورت گرفته در این زمینه حمایت می‌کنند.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اظهاراتش در سمینار سپاه با بیان اینکه نباید میدان را به مفسدین داد، گفت: یقه کسی که زد و بند می‌کند را باید گرفت و از این موضوع نمی‌گذریم؛ با کسانی که زد و بند می‎کنند در هر مقامی که باشند برخورد می‌کنیم و این قضیه باید در جامعه جا بیفتد.

وی خطاب به حاضرین در جلسه ادامه داد: همانطور که در دریا همه کشتی‌ها در کنترل و دیدبانی شما هستند و نمی‌توانند از چتر شما فرار کنند، در کشور نیز کسی نمی‌تواند از زیر چتر ما فرار کند.

آیت الله رئیسی همچنین در حاشیه این جلسه ضمن بازدید از مرکز فرماندهی کنترل نیروی دریایی سپاه، افزود: سطح اشراف اطلاعاتی و اقتدار امنیتی نیروهای مسلح در تنگه هرمز و آب‌های خلیج فارس، افتخارآفرین و غرورانگیز است.

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب