کد مطلب: 38151
تاریخ انتشار : 1398-07-01 22:23
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با بیان اینکه 2 هزار مدرسه در مناطق محروم کشور ساخته می‌شود، گفت: تاکنون قرارداد ساخت 1650 مدرسه منعقد شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، محمد مخبر پس از آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های اشتغالزایی،‌ توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و عمرانی در استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تعهد ما برای ایجاد اشتغال در کل کشور یکصد هزار شغل با 30 هزار طرح کوچک، متوسط و بزرگ‌ مقیاس است.

وی ادامه داد: امروز بیش از 50 درصد از تعهدمان را برای ا یجاد اشتغال عملیاتی کرده‌ایم و با اسم و کد ملی می‌توانیم افرادی که مشغول شده‌اند را اعلام کنیم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، بیان داشت: تا پایان سال‌جاری با همکاری دولت، مجلس و قوه‌قضائیه، 50 هزار شغل دیگر در کشور ایجاد می‌شود و امروز بیش از 8 هزار روستای کشور به کارگاه تولیدی تبدیل شدند و در هفته گذشته نیز 120 مدرسه را در سراسر کشور افتتاح کردیم؛ قرارداد ساخت 1650 مدرسه منعقد شده است که امیدواریم به‌زودی بتوانیم 2 هزار مدرسه را بسازیم و به بهره‌برداری برسانیم.

مخبر افزود: با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز به توافق برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به وسیله فضای مجازی رسیده‌ایم. 

وی گفت: بنده تا کنون چهار بار به استان کرمانشاه آمده‌ام و در زمان زلزله نیز اقدامات خوبی را انجام داده‌ایم و قریب به 600 خانواده که در اثر زلزله سرپرست‌شان را از دست داده بودند نسبت به ساخت مسکن برایشان در کمتر از چهار ماه اقدام کردیم. 

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) افزود:‌ 15 هزار شغل ظرف سه سال آینده در استان کرمانشاه ایجاد می‌شود و تا کنون نیز 12 هزار شغل در این استان ایجاد کرده‌ایم.

مخبر گفت: امروز 1300 طرح در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است و 30 بسته جهیزیه، یکصد عدد ویلچر، 150 بسته لوازم خانگی، 7 هزار بسته نوشت‌افزار و 500 فقره وام ازدواج 15 میلیون تومانی و همین‌طور افتتاح 30 خانه ورزش را در استان کرمانشاه داشته‌ایم.

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب