سردار شاکرمی,فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
یادواره های شهدا عطر دفاع مقدس را زنده می کند
کد مطلب: 38149
تاریخ انتشار : 1398-07-01 14:24
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: شهیدان یک جایگاه برجسته ونقش پیشرونده در انقلاب اسلامی داشتند وستون مستحکم این جامعه ما هستند.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در مراسم هماهنگی و برنامه ریزی سومین یادواره شهدای مردمی گردان 505 محرم گفت: شهیدان یک جایگاه برجسته و نقش پیشرونده ای در انقلاب اسلامی داشتند و امروزه ستون مستحکم این جامعه مرهون ایثارگری ها و رشادت های هشت سال دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه واقعه شهادت شهیدان مستندی از عاشورا است، اظهار کرد: شهدا و جانبازان و آزادگان در واقع واژه های ایثار و از خود گذشتگی را به صورت عملی به همگان نشان دادند.

وی افزود:بایستی با هماهنگی همه دستگاه ها بتوانیم یادواره ای برای شهدا برگزار کنیم که یاد و نام شهدا و روش زندگی آن ها را به آیندگان انتقال دهد.

سردار شاکرمی بیان داشت: مصمم هستیم که در همین یادواره، کتاب شهدای محرم که در خصوص عملیات 505 محرم است را رونمایی کنیم که بیانات جالبی را از رزمندگان آن زمان خواهد داشت.

فرمانده سپاه امبرالمومنین (ع) تصریح کرد:کارهای نمایشی، اشعار حماسی و کارهای فاخر در یادواره های شهدا می تواند باعث شود تا اقشار مختلف مردم بیشتر به یادواره ها جذب شوند و تاثیر بیشتری روی آن ها داشته باشد.

وی اضافه کرد: شهدا مظهر راه حق و صحیح هستند و به وسیله توسل به آنها می توانیم به اوج رسیده و باید بدانیم که گرامیداشت یادوخاطر آنان کمتر از شهادت نیست.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب