کد مطلب: 38145
تاریخ انتشار : 1398-07-01 09:47
امام جمعه موقت ایوان گفت :در 40 سال گذشته دشمنان در تمام ابعاد در مقابل ایران شکست خورده‌اند.

حجت الاسلام "علی  احمدیان"، امام جمعه موقت ایوان؛ در گفتگو با خبرنگار ایلام بیداردر ایوان گفت :طی 40 سال گذشته، انقلاب اسلامی به مانند خورشید تابان در دنیا می‌درخشد و به اذعان تمام دشمنان قسم‌خورده این ملت، ایران نه‌تنها به یک قدرت منطقه‌ای، بلکه به یک قدرت جهانی تبدیل شده است.

حجت الاسلام احمدیان اظهار کرد :امروز جمهوری اسلامی به الگویی موفق برای کشورهای جهان اسلام و کشورهایی که به دنبال آزادی و استقلال هستند، تبدیل شده است و این کشورها از ایران الگوبرداری می‌کنند.
امام جمعه موقت ایوان با بیان اینکه در دوران پهلوی به روایتی 60 هزار و به روایتی 150 هزار مستشار آمریکایی در ایران بودند که حکومت و ارتش را اداره می‌کردند، افزود: یک گروهبان و نظامی جزء آمریکایی بر ژنرال و تیمسار ایرانی ارجحیت داشته و شاه در آن دوران، توان برخورد با مستشاران خارجی را نداشت.
وی با بیان اینکه رژیم شاهنشاهی حتی عُرضه و توان ساخت سیم خاردار را نیز نداشت،بیان داشت : ما در زمان جنگ تحمیلی، سیم خاردار را از سایر کشورها وارد می‌کردیم.
احمدیان با اشاره به اینکه باید در تمام زمینه ها باید مقاومت لازم برخوردار باشیم  ادامه داد: امروز به لطف الهی و با رهبری حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، در همه ابعاد و در علوم مختلف پیشرفت کرده‌ایم. طبق آمارهای موجود، سرعت پیشرفت علمی ما در دنیا رتبه بالایی دارد و از متوسط جهانی بالاتر هستیم.
حجت الاسلام احمدیان بیان داشت:در 40 سال گذشته آمریکایی‌ها به طور مستقیم و غیرمستقیم و از طریق جنگ سخت، جنگ نیمه‌سخت اطلاعاتی و در جنگ نرم و در تمام ابعاد در مقابل ایران شکست خورده‌اند.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها با اصل نظام مقدس اسلامی مشکل دارند، گفت: مشکل آن‌ها با ولایت فقیه در ایران، در یک کلمه مشکل آن‌ها با دستاور‌های انقلاب اسلامی است. اصل اسلام و صراط مستقیمی که توسط حضرت امام (ره) در کشور پایه‌ریزی شده است و حرکت انقلابی و مدیریت جهادی از دیگر موضوعاتی است که آمریکایی‌ها با آن مشکل دارند.

 

انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب