کد مطلب: 38143
تاریخ انتشار : 1398-07-01 09:36
همزمان با شروع مهرماه زنگ آغاز سال تحصیلی در 106مرکز آموزشی شهرستان ایوان نواخته شد.

به گزارش ايلام بيدار ،،مراسم زنگ اغاز سال تحصیلی و زنگ ایثار همزمان با سراسر کشور در 106واحد اموزشی شهرستان ایوان با حضور امام جمعه موقت  و فرماندار و جمعی از مسئولین و اولیا دانش اموزان نواخته شد.

حجت الاسلام "علی احمدیان "،امام جمعه موقت شهرستان ایوان ؛گفت:اگر انسان خطا می کند و مرتکب گناه و فساد در جامعه میشود و دست به انجام ناهنجاری هایی می زند به خاطر عدم آگاهی است و باید اورا نسبت به مسائل آگاه کرد.

حجت الاسلام احمدیان با اشاره به اهمیت داشتن دانایی و آگاهی اظهار کرد:اگرجامعه از سطح آگاهی و دانایی بالایی برخوردار باشد شاهد پدید آمدن ناهنجاری ها در جامعه نیستیم.

حجت الاسلام احمدیان افزود : اگر بخواهیم دانایی تاثیر بیشتری برجامعه داشته باشد وشاهد پدید آمدن انسانهای خوب باشیم باید به قلب هم توجه شود چون قلب کانون حیات انسانی حیات انسانی است وآنچه که به عنئون علم به قلب راه پیدا کند تبدیل به علم می شود و ایمان محرکی برای انسان تبدیل می شود که به سمت کارهای نیک و پسندیده سوق پیدا می کند.

وی  به اهمیت نماز و سوق دادن دانش آموزان به سمت نماز و دانستن اهمیت اقامه آن تاکید کرد وادامه داد:معلمی موفقا ست که علاوه برتلاش در عرضه علم دانش آموزان را به سمت مسجد نیز سوق دهد.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب