معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خبر داد؛
ایجاد بیش از ۳۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در سال جاری
کد مطلب: 38141
تاریخ انتشار : 1398-07-01 07:43
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: امسال تاکنون بیش از ۳۰ هزار فرصت شغلی توسط این نهاد برای مددجویان جویای کار ایجاد شده است.

به گزارش ايلام بيدار ، "حجت الله عبدالملکی"، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در جریان سفر به استان ایلام و در حاشیه بازدید از طرحهای اشتغال زایی این نهاد در شهرستان سیروان گفت: برای ایجاد این تعداد فرصت شغلی حدود پنج هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبارات قرض الحسنه در نظر گرفته شده است.

وی با عنوان اینکه کمیته امداد همواره یکی از دستگاههای برتر و تأثیر گذار کشور در زمینه اشتغال زایی در کشورمان بوده است گفت: سال گذشته نیز این نهاد موفق به ایجاد ۱۴۸ هزار فرصت شغلی در کشور شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور تصریح کرد: این میزان اشتغال حدود یک سوم کل مشاغل ایجاد شده در کشورمان در سال ۹۷ بوده است و کمیته امداد در این زمینه از موثرترین دستگاههای کشور بوده است.

عبدالملکی به عملکرد این نهاد در سال جاری اشاره کرد و گفت: کمیته امداد امسال نیز تاکنون بیش از ۳۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان و نیازمندان کشورمان ایجاد کرده است  که در این زمینه موفق شده حدود هزار میلیارد تومان  تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به متقاضیان پرداخت کنند.

وی با عنوان اینکه هر ساله بیشترین فرصت های شغلی برای مددجویان این نهاد در نیمه دوم سال ایجاد می شود گفت: پیش بینی می شود امسال در زمینه اشتغال زایی در کشور  بتوانیم یک رکوردی را ثبت کنیم.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور به فعالیتهای حوزه اشتغال زایی کمیته امداد استان ایلام نیز  اشاره کرد و گفت: عملکرد این نهاد در استان در شش ماهه نخست امسال هزار و ۱۲۰ فرصت شغلی بوده است.

عبدالملکی تصریح کرد: این نهاد برنامه ریزی کرده است که امسال بیش از پنج هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان این استان ایجاد کند که در این زمینه نیز حدود ۱۷۰ میلیارد تومان اعتبارات قرض الحسنه تخصیص یافته است.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب