رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرداول خبرداد؛
اجرای طرح «هسته های فرهنگی» و«بوستان معرفت » در چرداول
کد مطلب: 38118
تاریخ انتشار : 1398-07-01 07:59
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چرداول از اجرای طرح "هسته های فرهنگی جوان" و "بوستان معرفت نوجوان" در شهرستان چرداول خبر داد

 ،"حجت الاسلام بیگی" در گفتگو با خبرنگار  ايلام بيدار درچرداول گفت: طرح اوقات فراغت "هسته های فرهنگی جوان" و "بوستان معرفت نوجوان" به منظور شناسایی استعداد های فرزندان آینده کشور در سطح شهرستان چرداول برگزار شد.
 وی با بیان اینکه  استفاده مناسب از اوقات فراغت سبب رشد و بالندگی را در همه عرصه‌ها برای نوجوانان و جوانان است افزود: غنی‌سازی اوقات فراغت با برنامه‌های ویژه فرهنگی و آموزشی بهترین راه برای آگاهی‌بخشی دانش‌آموزان از توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان است.
بیگی بیان داشت: اداره  تبلیغات اسلامی شهرستان چرداول   طرح  هسته های فرهنگی جوان و بوستان های معرفت  را در حالی  در مقاطع مختلف سنی به انجام رسانده است که یکی از مهمترین اهداف این طرح  شکوفا شدن استعدادها و شناسایی توانایی های بالقوه نوجوانان و جوانان بوده و با توجه به استقبالی که تاکنون از این طرح شده، مورد استمرار نیز واقع شده است.
وی حاطرنشان کرد: این طرح در شهرستان چرداول ، امسال در گروه های سنی کودکان،نوجوانان و جوانان (دختر ) با اجرای برنامه های قرآنی، فرهنگی، ورزشی و مسابقات متنوع از  تیرماه جاری  آغاز و تا پایان شهریور برگزارشد.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب