کریمی تبار,نماینده ولی فقیه در استان ایلام,امام جمعه ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 38108
تاریخ انتشار : 1398-06-31 12:36
امام جمعه ایلام گفت: گسترش تفکر و گفتمان انقلاب اسلامی در نقاط مختلف به برکت دفاع مقدس و تفکر بسیجی است.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "الله نور کریمی تبار"، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام صبح امروز (31 شهریور) در مراسم رژه اقتدار نیروهای مسلح این استان هم‌زمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس و ارزش‌های والای ایثار و شهادت و مقاومت باید برای نسل و نوجوان تبیین شود.

وی بابیان اینکه امروز دشمنان نظام و انقلاب اسلامی ارزش‌های انقلابی و دینی را در سطح جامعه هدف قرار داده‌اند، ابراز کرد: فرهنگ دفاع مقدس بهترین و محکم‌ترین سد در مقابل هجوم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان است که نقش مهمی در راستای تقویت فرهنگ انقلابی و اسلامی در بین نسل جوان دارد.

امام‌جمعه ایلام بابیان اینکه هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بیان رشادت‌ها و سلحشوری‌های مردم کشور به‌ویژه مردم استان ایلام است، یادآور شد: مردم استان ایلام در جنگ تحمیلی در استان و شهر و دیار خود ماندند و باجان و مال خود از کیان اسلامی دفاع کردند و به سایر نقاط امن کشور مهاجرت نکردند و هنگامی‌که دشمن شهرها و روستای استان را بمباران می‌کرد مردم به دامن کوه‌ها و جنگل‌ها پناه می‌بردند.

حجت‌الاسلام کریمی تبار با تأکید بر ضرورت بیان هر چه بیشتر نقش مردم ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: هشت سال ایثار و صبوری مردم ایلام در دوران  دفاع مقدس وصف‌ناپذیر است و دشمن از ایستادگی و مقاومت مردم ایلام به ستوه آمد و مردم ایلام، حقارت و زبونی را به دشمن و رژیم بعثی تحمیل کردند.

وی با اشاره به نقش دفاع مقدس در تاریخ انقلاب اسلامی، ابراز کرد: امروز شاهد گسترش تفکر و گفتمان انقلاب اسلامی در نقاط مختلف جهان هستیم و این به برکت دفاع مقدس و تفکر بسیجی، دفاع از ارزش‌ها، استقامت در برابر استکبار جهانی است.

امام‌جمعه ایلام بابیان اینکه دین مبین اسلام همواره بر آمادگی نیرو و تجهیزات مسلمانان در برابر دشمنان تأکید دارد، افزود: تقویت و توسعه آمادگی انسانی و تجهیزات دفاعی ایران اسلامی در برابر هرگونه تجاوز احتمالی دشمنان نیز بر همین اساس است و آمادگی ایران اسلامی نقشی بازدارنده در برابر دشمنان دارد.

حجت‌الاسلام کریمی تبار با اشاره به اینکه فناروی نظامی کشور اسلامی به‌اندازه‌ای رشد یافته که فوق پیشرفته‌ترین پهبادهای آمریکایی و اسرائیلی را سالم به غنیمت گرفته می‌شود، خاطرنشان کرد: اقتدار، صبر، عظمت و هیمنه ایران اسلامی این ابرقدرت جهانی را به‌زانو درآورد و آمریکا و هم‌پیمانانشان قدرت ایران اسلامی را دریافته‌اند.

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب