فرماندار ملکشاهی تأکید کرد؛
ضرورت نظارت روزانه و مستمر بر بازار
کد مطلب: 37839
تاریخ انتشار : 1398-06-25 07:01
فرماندار ملکشاهی گفت: تهیه، توزیع و نظارت درست بر عرضه به موقع کالاهای مورد نیاز مردم با هدف جلوگیری ازتخلف و سواستفاده برخی فروشندگان و کنترل قیمت ها جزو مهمترین وظایف کارگروه تنظیم بازار است.

به گزارش ايلام بيدار ، جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان ملکشاهی با حضور اعضای کارگروه در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

"محمد تاسمه"، فرماندار ملکشاهی در این جلسه گفت: تهیه، توزیع و نظارت درست بر عرضه به موقع کالاهای مورد نیاز مردم با هدف جلوگیری ازتخلف و سواستفاده برخی فروشندگان و کنترل قیمت ها جزو مهمترین وظایف کارگروه تنظیم بازار است.

وی با اشاره به رشد قیمت برخی کالاهای اساسی مانند گوشت مرغ اظهار کرد: مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط، با تشدید نظارت بر کشتارگاه های مرغ روز و مرغ زنده شهرستان، کنترل قیمت ها و نحوه عرضه گوشت مرغ؛  موجبات جلوگیری از افزایش قیمت بی رویه در سطح بازار را در دستور کار خود قرار دهند.

تاسمه افزود: در صورت رعایت نشدن قیمت مصوب از سوی مرغ فروشان شهرستان، اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی به موضوع ورود کرده و با متخلفین برخورد قانونی داشته باشند.

 فرماندارملکشاهی در خصوص نظارت دائم و مستمر بر سایر اقلام ضروری و مصرفی مردم گفت : یکی دیگر از اقلام مصرفی مردم نان است که قوت مصرفی بیشتر مردم شهرستان بوده و در این زمینه هم با نانوایی های که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند یا نان بی کیفیت به مردم عرضه می دارند ضمن کاستن از سهمیه آرد با جریمه سنگین بر خورد قاطع صورت گیرد.

وی تصریح کرد: مسئولین باید بصورت جد حمایت گر حقوق مردم شریف شهرستان باشند و تلاش نمایند با هوشیاری و نظارت های مستمر جلوی افراد سودجو و فرصت طلب گرفته شود.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب