کد مطلب: 37771
تاریخ انتشار : 1398-06-23 09:58
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: لازم است هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به ماجرای رفتار افراطی برخی نمایندگان مجلس در ماجرای سحر خدایاری ورود پیدا کند.

به گزارش ايلام بيدار ، "اله یار آذیش"، مدرس دانشگاه های ایلام و کارشناس مسائل سیاسی در خصوص حواشی دختر آبی اظهار کرد: قطعا افراد و رسانه هایی که نسبت به انتشار این خبر کذب و دامن زدن به آن دخیل بودند در مسیر تغذیه رسانه های دشمن قدم نهادند و با این اقدام امنیت و آرامش داخلی کشور را مورد هجمه قرار دادند.

وی اضافه کرد: متاسفانه رسانه هایی که با نشر اکاذیب و تحلیل های نادرست، فضای عمومی جامعه را دچار تنش کرده و در پازل دشمن فعالیت می کنند باید با ساز و کارهای قانونی جلو فعالیت آنها گرفته شود.

آذیش تصریح کرد: انتظار ما این است که قوه قضائیه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به جد به این موضوع ورود کنند و نسبت به اقدامات نمایندگانی که با اظهار نظرهای غیرمسئولانه و خارج از چارچوب خود باعث دامن زدن به این موضوع و تهیه خوراک برای رسانه های بیگانه شدند، برخورد قانونی صورت گیرد.

این مدرس دانشگاه بیان کرد: نمایندگان تندرو و افراطی مجلس با ورود به این قضیه عملا پالس التهاب و شورش خیابانی را به جامعه تزریق کردند و همچون یک اپوزیسیون خارج نشین پازل ضد امنیتی که بر علیه کشور به راه افتاد را تکمیل کردند از این رو لازم است هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به این مسئله ورود پیدا کند.

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه این گرا دادن ها به دشمن در شرایطی است که امروز جمهوری اسلامی در خط مقدم مقابله بادشمنان قرار دارد، افزود: در شرایط کنونی که مجامع بین المللی مخصوصا آمریکا و انگلیس و اسرائیل منتظر سندی برای سوء استفاده کردن بر علیه ایران هستند  نمایندگان و مسئولان کشوری باید تمام هم و غم خود را معطوف به رفع مشکلات و تلاش برای خدمت به مردم نمایند نه با شایعه پراکنی و ملتهب نمودن اوضاع مردم را وارد حاشیه نمایند.

ایلام رصد

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب