نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام:
اقتدار امروز ایران اسلامی برگرفته از خون شهدا است
کد مطلب: 37704
تاریخ انتشار : 1398-06-20 19:02
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امروز از برکت خون شهدا، جمهوری اسلامی به جایی رسیده که پهباد فوق پیشرفته ابرقدرت آمریکا در فضای جمهوری اسلامی سرنگون می شود اما آمریکایی ها جرات عکس العمل نشان دادن را ندارند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام و المسلمین "اله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم یادواره شهید روح الله شنبه ای و شهدای سرافراز ایل دهبالایی در حسینیه شادآباد ایلام گفت: شهید مقام عالی دارد، معمولا کسی که از ما جدا می شود و اطلاعی از سرنوشت او نداریم، نگران این هستیم که او خوش می گذراند یا در تنگنا و سختی است.

اگر در موقعیت عزت بخشی قرار گرفته باشد برای او ناراحت نمی شویم و دوری اش را تحمل می کنیم ولی اگر در سختی و عذاب باشد مصیبت سنگین می شود.

 

وی اظهار کرد: جایگاه شهدا جایگاه والایی است و خداوند در قرآن بیان می کند که خیال نکنید شهدا مرده هستند بلکه زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می خورند.

 

کریمی تبار افزود: شهدا از آنچه که خداوند از فضل خویش به آنها داده است بسیار خوشحال هستند.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: بالاترین مقامی که در دنیا داریم شهادت است، پیامبر اکرم می فرمایند؛ بالاتر از هرکار خوبی، کار خوب دیگری است تا وقتی که انسان در راه خدا به شهادت برسد، وقتی که در راه خدا شهید شد بالاتر از آن خوبی نیست که انسان به آنها دسترسی پیدا کند.

 

وی تصریح کرد: فضل بالاتر از مزد است و برای شهید خداوند از فضل خویش به او می دهد.

 

کریمی تبار یادآور شد: آنچنان جایگاه شهدا عالی است که امام حسین(ع) با این جایگاهی که داشت و با این همه فضائل، خداوند به وسیله شهادت او را گرامی داشت.

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به مقام شهدا اشاره کرد و افزود: شهدا در مکتب سیدالشهدا(ع) به مقام عالی رسیدند، مقامی که خداوند آنها را اکرام کرد.

 

وی ادامه داد: دشمن با شهادت امام حسین(ع) بزرگترین شکست را متحمل شد، خون سیدالشهداء حماسه را آفرید و برای کوچکترین سرباز امام حسین(ع) یعنی علی اصغر(ع) در 45 کشور دنیا مراسم شیرخوارگان برگزار شده و این برکت خونشهید است.

 

کریمی تبار اذعان کرد: شهدای دفاع مقدس مظلومانه از جمهوری اسلامی دفاع کردند، دشمن رجز می خواند که یک هفته تهران را فتح می کنیم، الان ببینید برکت خون شهدا ما را به کجا رسانده و سردار سرنگون قادسیه کجاست؟

 

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امروز از برکت خون شهدا، جمهوری اسلامی به جایی رسیده که پهباد فوق پیشرفته ابرقدرت آمریکا در فضای جمهوری اسلامی سرنگون می شود اما آمریکایی ها جرات عکس العمل نشان دادن را ندارند.

 

از برکت خون شهدا حزب الله به جایی می رسد که پهباد رادارگریز صهیونیست ها را می زند و آنها جرات عرض اندام در قبال حزب الله را ندارند.

 

وی در پایان گفت: شهدا عاشقانه با خدا معامله کردند و افتخار توصیف نشدنی برای جمهوری اسلامی ایجاد کردند.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب