کد مطلب: 37666
تاریخ انتشار : 1398-06-17 21:32
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از آمادگی مأموران پلیس راه کشور برای هماهنگی و همراهی با دسته‌های عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین تمهیدات پلیس راهور برای ایام تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار داشت: تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی انجام شده و تمام مأموران پلیس راه و راهور کشور آمادگی کامل برای هماهنگی و همراهی با هیات، دسته‌های عزاداری و تکایا را دارند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اعلام کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه‌های تهران ـ کرج، و کرج ـ قزوین در هر دو مسیر رفت و برگشت در برخی مقاطع نیمه سنگین است؛ ترافیک در محورهای تهران ـ قم پرحجم گزارش شده است.

وی با اشاره به این مطلب که سایر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: در برخی محورهای استان‌های گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی بارش پراکنده باران اعلام شده است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب