کد مطلب: 37393
تاریخ انتشار : 1398-06-06 12:11
دادستان تهران درباره آخرین وضعیت پرونده «مهناز افشار»، گفت: این فرد هنوز خارج از کشور بوده و پرونده‌اش در حال رسیدگی است.

به گزارش ايلام بيدار ، علی القاصی درباره آخرین وضعیت پرونده مهناز افشار گفت: این فرد خارج از کشور است و چند شاکی دارد و پرونده‌اش بر اساس شکایت شکات مفتوح است.

وی افزود: پرونده این فرد در حال رسیدگی است و هنوز تصمیم جدیدی در مورد آن گرفته نشده است.

القاصی درباره بازداشت پورمختار نماینده همدان نیز گفت: بازداشت شدن این نماینده و آزادی وی با قید وثیقه صحت ندارد.

دادستان تهران در مورد آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن نیز افزود: برای استیفای حقوق مالباختگان این پرونده اقدامات خوبی انجام شده و بخشی از اموال که توقیف و بخشی نقد و بخشی از اموال که غیرمنقول بود، با عنایت مقام معظم رهبری برای پرداخت و استیفای حقوق مالباختگان تسریع شد.

وی ادامه داد: وجوه نقد بین شکات پرداخت شده و یک سوم از بدهی مالباختگان داده شده و بخشی از اموال غیرمنقول برای مزایده و فروش آماده شده است و با هماهنگی انجام شده با دادسرا، بخش دیگری از طلب آنها پرداخت می‌شود و چون در خصوص دو اتهام کلاهبرداری و پولشویی، تحقیقات به اتمام رسیده و کیفرخواست صادر شده، پیش‌بینی می‌شود پرونده در اواسط هفته آینده به دادگاه برود.

القاصی در مورد پرونده پگاه آهنگرانی نیز گفت: وی به دلایل اتهام امنیتی و جرم عمومی ممنوع الخروج شده است.

دادستان تهران همچنین از احضار یکی از متهمان پرونده هفت تپه خبر داد و گفت: آخرین مرحله تحقیقاتی این پرونده در حال انجام است و یکی از متهمان اصلی احضار شده و با قرار بازداشت موقت تحت نظر است.

وی همچنین خبر بازداشت دختر سرلشکر صالحی را تکذیب کرد.

انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

رییس پلیس راه راهور ناجا در گفتگو با ایلام بیدار:
فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب