کد مطلب: 37230
تاریخ انتشار : 1398-05-31 07:43
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ملت های منطقه، سالهاس این موضوع را مطرح می کنند اما زمانی که آنها به ویژه آمریکا در منطقه حضور پیدا می کنند، نه تنها امنیت برقرار نمی شود، بلکه خود مسبب ایجاد ناامنی هستند.

به گزارش ايلام بيدار ،سرتیپ پاسدار علی فدوی صبح امروز در حاشیه برگزاری نهمین جشنواره استانی مالک اشتر در اهواز، در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: به لطف خدا در مراسم امروز، از تمامی ارکان فعال و برتر در سپاه ولی عصر (عج) استان خوزستان تقدیر به عمل آمد و امیدوارم توفیق خدمت و انجام تکالیف الهی، همیشه برای پاسداران عزیز ما فراهم باشد.

 
وی در ادامه با اشاره به تلاش‎های آمریکا برای ایجاد ائتلاف بین المللی تامین امنیت خلیج فارس، تصریح کرد: مسلماً هیچ کشوری جز جمهوری اسلامی ایران و در صورت لزوم، برخی کشورهای منطقه، امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز را نمی تواند برقرار کند.
 
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دشمنان ملت های منطقه، سالهاست این موضوع را مطرح می کنند اما زمانی که آنها به ویژه آمریکا در منطقه حضور پیدا می کنند، نه تنها امنیت برقرار نمی شود، بلکه خود مسبب ایجاد ناامنی هستند.
 
فدوی عنوان کرد: ما با اقتدار و توانمندی کامل ایستاده ایم تا امنیت کل منطقه را تامین نماییم.
 
 انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب