کد مطلب: 37046
تاریخ انتشار : 1398-05-23 12:40
فرمانده انتظامی ایلام گفت: کلاهبردار یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریالی با ۵۵ نفر شاکی در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "نورعلی یاری"، فرمانده انتظامی استان ایلام در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان و مردم شهرستان ایلام مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم به بهانه سرمایه گذاری و کاربازرگانی با اقدامات متقلبانه و ترفند وعده سود خوب از آنان کلاهبرداری کرده که موضوع  فوق بصورت ویژه در دستور کار مأموران  پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی گفت: پلیس با پایش های تخصصی و بررسی های میدانی و انجام شگردهای خاص اطلاعاتی محل اختفاء  این متهم متواری را پیدا کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم ر ا در مخفیگاهش دستگیر کردند ،تصریح کرد: این متهم حرفه ای در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری خود به مبلغ یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از  تعداد ۵۵ نفر از شهروندان اعتراف کرد.

یاری با اشاره به اینکه متهم با معرفی به مرجع قضائی از آنجا روانه زندان مرکزی ایلام شده است،به شهروندان توصیه کرد: به وعده های دروغین کلاهبرداران باور نکنند و پلیس را در برخورد با سود جویان این عرصه با اعلام به موقع  اخبار همراهی کنند.

پایگاه خبری پلیس 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب