کد مطلب: 36981
تاریخ انتشار : 1398-05-20 08:02
جلسه شورای فرهنگ عمومی ایوان با حضور مسئولان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش ايلام بيدار ،جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایوان با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری ایوان برگزار شد.

در این  جلسه "امید علی سبزی "،سبزی،فرماندار ایوان ؛با تبریک اعیاد پیشرو گفت :اعیاد پیشرو از اعیاد بزرگ مسلمانان است که باید در راستای باشگوه برگزار شدن جشن های مربوطه همه دستگاه ها پای کار باشند.

وی اظهار کرد : انشااله برنامه دعای عرفه در صحن مقدس امامزادهع سید عبدالله روز یکشنبه برگزار خواهد شد تمهیدات لازم در راستای انتقال شهروندان اندیشیده شده است.

وی  افزود : یکی از ضرورتهای امروز جامعه ما تبیین فلسفه عید قربان و غدیر برای نسل های جوان است تا آشنایی کامل با وقایع اتفاق افتاده داشته باشند.

فرماندار ایوان ادامه داد: آذین بندی فضای شهر باید توسط شهرداری صورت بگیرد تا فضای شهر ایوان متناسب با اعیاد پیشرو شکل گیرد.

سبزی با تاکید بر اینکه همه باید در راستای رفع موانع ازدواج جوانان در ابعاد مختلف کوشا باشیم تصریح کرد: اصل فلسفه ازدواج برای کنار هم بودن و داشتن تفاهم در مسیر زندگی مشترک است و در این زمینه باید سعی کنیم زمینه ازدواج آسان را برای همه جوانان فراهم نماییم.

 

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

در گفتگوی تفضیلی با کارشناس مسائل نظامی بررسی شد؛
پایان شوم استراتژی دفاع متحرک عراق با آزادسازی مهران؛
دکترای روابط بین الملل در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب