کد مطلب: 36731
تاریخ انتشار : 1398-04-31 08:20
یک فعال رسانه ای گفت: مردم انتظار دارند سریال گاندو دو و سه و چهار را ببیند و پشت پرده همه مسائل را بداند و چه اتفاقاتی افتاده است

"سامی شهبازی"، از فعالان رسانه ای استان ایلام در گفتگو با ایلام بیدار در خصوص تحریم صداوسیما توسط دولت بخاطر سریال گاندو گفت: سریال گاندو یکی از سریال هایی بود که یکسری پاپوهای بیخودی و محافظه کاری در صدا و سیما را شکست، پاپو هایی که شکسته شده است.

وی اظهار کرد: این سریال به نحوی بود که قاطبه ملت به این سمت آمدند که این برنامه ها می توانند هم بصیرت بخش باشند و هم برای گام دوم انقلاب اسلامی جوانان ما تمام زوایای عملکرد مسئولین ما را بدانند.

شهبازی با بیان اینکه سریال گاندو نباید با قهر و بی مهری مسئولین دولتی مواجه می شد نباید با گروگانگیری بودجه ای که بودجه عادی صدا و سیما مواجه می شد، افزود: نباید به خاطر اینکه در این سریال اسم یک شخصی مثلاً در سرویس‌های بیگانه گیر افتاده و آشنایی و غرابتی داشته بودجه دستگاهی که دستگاه ملی ما ، اطلاع رسانی و این نظام است برای نشان دادن ناراحتی خود بودجه رسانه ملی را قطع کنند.

سرپرست روزنامه رسالت در استان ایلام ادامه داد: در این زمانی که تمام دستگاه های کمپانی های خبری دنیا دارند شانتاژ خبری می‌کنند ، اتفاقاً صدا و سیما باید بودجه دو برابری داشته باشد تا بتواند مقابل کمپانی ها و لابی‌های صهیونیست ها که پشت آنها هستند بایستند.

این فعال رسانه بیان کرد: الان موقع تسویه حساب با صدا و سیما نیست، زیرا گاندو در تراز جمهوری اسلامی بود و اگر نگاه شخصی و آنها که متضرر شدن با آن نگاه شود قطع یقین باعث کاری ناصواب علیه صداوسیما می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم انتظار دارند سریال گاندو دو و سه و چهار را ببیند و پشت پرده همه مسائل را بداند و چه اتفاقاتی افتاده است، مردم باید بدانند پشت نگاه امام جامعه که در برجام داشته اند چه بوده و اگر سپاه اسلام و دستگاه‌های امنیتی سپاه آمدند دلسوزی هایی آنان برای افکار عمومی و مردم روشن شود.

شهبازی عنوان کرد: برخی ها نباید جریانات سیاسی به دلخواه خود به خورد افکار عمومی بدهند و ساخت سریال گاندو کاملا نیازی به جا بود. یک جریان سیاسی همیشه صدا و سیما را تخطئه می کرد و می گفتند کسی صدا و سیما را نمی بیند، اگر کسی صدا و سیما را نمی بیند چرا بعد از این سریال برآشفته شدند، پس مردم صدا و سیما را می‌بینند و مردم به صدا و سیما اعتماد داشته و به شبکه های ضد انقلاب اعتمادی ندارند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب