کد مطلب: 36617
تاریخ انتشار : 1398-04-06 14:21
فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و نیروی انتظامی صبح امروز با خانواده های شهدا دیدار کردند.

به گزارش ايلام بيدار ، فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و نیروی انتظامی استان صبح امروز؛ششم تیرماه  با خانواده شهید مرتصی ساده میری یدار کردند.

سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در این دیدار گفت: شهیدان والامقام و خانواده های گرانقدر و صبور ایشان الگوهای ماندگار برای همه ما هستند و دیدار با آن ها موجب سعادت و خوشوقتی است.

وی اظهار کرد: ایران اسلامی با تکیه بر دلاورمردی های این عزیزان به اقتدار و بالندگی امروز نائل شده است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام پیام شهیدان را ولایت مداری و توجه به ارزش های اسلامی برشمرد و گفت: باید در راستای آرمان های انقلاب، شهدا و بنیان گذار انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

شاکرمی افزود: ترویج فرهنگ ایثار شهادت از مهمترین سیاست های بسیج و سپاه برای تعمیق بخشی به جامعه است.

وی در ادامه با اشاره به خصوصیات شهید ساده میری گفت: روحیات، خلقیات، رفتار و سبک زندگی شهید مرتضی ساده میری زبانزد و از جایگاه خاصی برخوردار است.

فرمانده سپاه استان ایلام بیان کرد: نقش والدین به خصوص مادران گرانقدر در تربیت چنین فرزندانی بی بدیل است و باید قدردان زحمات آنان باشیم.

براساس این گزارش، فرماندهان سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و نیروی انتظامی استان به همراه مدیرکل بنیاد شهید استان ایلام از خانواده شهیدان "مرتضی ساده میری"، " دیدار و سرکشی کردند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب