کد مطلب: 36557
تاریخ انتشار : 1398-03-30 07:21
مدیرکل پزشکی‌قانونی استان ایلام گفت: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده در راستای اجرایی کردن اهداف گام دوم انقلاب، مرکز پزشکی قانونی شهرستان چرداول در شهر سرابله راه‌اندازی شد.

به گزارش ايلام بيدار ، "مهدی علیزاده‌مهاجر"، مدیرکل پزشکی‌قانونی استان ایلام  با اعلام این خبرگفت: با برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده در راستای اجرایی کردن اهداف گام دوم انقلاب، مرکز پزشکی قانونی شهر سرابله راه‌اندازی شد.

 وی افزود: در این راستا مشکلات مردم این شهرستان از نظر دریافت خدمات پزشکی قانونی مرتفع خواهد شد.

مدیرکل پزشکی‌قانونی استان اظهار داشت: مکان پزشکی‌قانونی شهرستان چرداول در شهر سرابله و در شورای حل اختلاف مستقر است.

وی در ادامه از راه‌اندازی پزشکی قانونی در شهرستان دره‌شهر خبر داد و گفت: هدف ما راه‌اندازی مرکز پزشکی قانونی در همه شهرستان‌های تابعه استان مانند سایر شهرستان‌ در استان‌های کشور است.

علیزاده‌مهاجر بیان داشت: با توجه به‌اینکه تعداد مراجعین جهت معاینه (تصادف، نزاع، استخدام و ...) به واحدهای معاینات استان در سال گذشته به تعداد 17025 نفر بوده و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته به میزان 6 درصد افزایش یافته است که این امر باعث نارضایتی ارباب رجوع از نظر زمان رسیدگی به پرونده‌ها شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: در نیمه اول سال‌جاری مراکز پزشکی قانونی شهرستان‌های تابعه استان راه‌اندازی خواهند شد.

مدیرکل پزشکی‌قانونی استان خاطرنشان کرد: شهرستان‌های ملکشاهی، مهران، و آبدانان فاقد مراکز پزشکی‌قانونی هستند که امیدواریم به‌زودی این مشکل نیز برطرف شود.

دیار زاگرس

انتهای پیام/س

دیدگاه‌ها

توصیه های معاون خدمات شهری شهرداری ایلام به شهروندان در نشست خبری: مشارکت مردم در داشتن شهری نوین ضروری است جمع آوری زباله ها راس ساعت 21 از جمله فعالیت های هدفمند ما در راستای جلب مشارکت مردم است. از ساعت 9 شب تا 6 صبح به صورت شبانه به شهروندان خدمات اراده می شود. هم اکنون 770 عدد باکس زباله در محلات شهر ایلام توزیع شده است که مردم می توانند زباله های روزانه را در این محل ها جمع کنند. هم اکنون قیمت هر باکس زباله بیش از 17 میلیون ریال است و هزینه نگهداری این باکس ها به صورت سالیانه بیش از 500 هزار تومان است. مردم از ریختن نخاله های ساختمانی در این باکس ها خودداری کنند. رفت و روب شبانه شهر در دستور کار است که هم اکنون عملیاتی می شود مردم از گذاشتن زباله ها در پای تیرهای برق، زمین های خالی و در داخل جوی و جدول های آب خودداری کنند و راس ساعت 21 زباله ها را درب منازل بگذارند تا همکاران ما در موعد مقرر آنها را جمع آوری کنند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب