کد مطلب: 36221
تاریخ انتشار : 1398-02-23 00:35
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: نظارت مستمر بر عرضه محصولات و قیمت‌ها در ماه مبارک رمضان جهت استفاده از ظرفیت‌های موجود به‌صورت ویژه در ایلام دنبال می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ، "نعمت الله بیرانوند"، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان ایلام در نشست نظارت بر بازار ایلام گفت: با توجه به  ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضاهای عمومی مصرف‌کنندگان برای خرید برخی کالاها، مایحتاج و با توجه به شرایط اقتصادی موجود در بازار، نحوه نظارت‌ها و کنترل بر بازار با رویکردی پیشگیرانه در دستور کار قرار گرفت.

بیرانوند، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان ابراز داشت: پایش، نحوه نظارت‌ها و کنترل بر بازار با رویکردی پیشگیرانه با توجه به شرایط اقتصادی موجود در بازار، ضرورت هم‌افزایی و استفاده از تمامی ظرفیت‌های در تعزیرات حکومتی بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه اداره کل تعزیرات حکومتی همگام با مرکز استان امروز به تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب در جهت رونق تولید برنامه‌ریزی می‌کنند افزود: در واقع رؤسای ادارات شهرستان‌ها بازوان توانمند مدیریت اقتصادی و زمینه‌ساز توسعه و پیشرفت در ایلام هستند.

بیرانوند گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در اتاق‌های اصناف شهرستان‌ها برای اجرای موفق طرح‌های نظارتی، می‌توان تمهیدات لازم را برای پایش و نظارت مستمر عرضه محصولات و قیمت‌ها به صورت ویژه درماه مبارک رمضان اتخاذ کرد.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا تعزیرات حکومتی با همکاری معاونت و نظارت بازرسی سازمان صمت   بهداشت، استاندارد و همچنین کارشناسان اتحادیه‌های مربوطه نسبت به رسیدگی گزارشات و شکایات مردمی در اسرع وقت اقدام می‌کند.

بیرانوند در خاتمه افزود: تشدید اقدامات نظارت بر بازار با جدیت انجام می‌شود و از شهروندان استان ایلام انتظار دارد موارد تخلف اصناف را به شماره 124 گزارش تا با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب