مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام:
محبوبیت سپاه با هیچ توطئه ای قابل خدشه نیست
کد مطلب: 35953
تاریخ انتشار : 1398-01-25 08:13
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ملت ایران هرگونه اهانت و توطئه علیه سپاه را اهانت و توطئه علیه خود، قانون اساسی و ارزش ها و نهادهای تولد یافته از نظام اسلامی می داند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلمین سید "محمدباقر هاشمی"، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خصوص اقدام اخیر ترامپ مبنی بر تروریست خواندن سپاه پاسداران اظهار کرد: بار یگر خباثت، جهالت، شرارت و گستاخی مثلث شوم نظام سلطه و صهیونیسم و ارتجاع منطقه از حلقوم ترامپ بیرون آمد و این جنایتکاران جهانی که خود به وجود آورندگان، حامیان، هادیان  و تسلیح کنندگان تروریسم در عالم اند آنچه خود آنها سزاوار آن هستند را به سپاه پاسداران نسبت داده اند.

وی افزود: ترامپ بدااند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلب ملت بزرگ ایران، ملل مسلمان ومستضعفان جهان جای دارد و حکومت سپاه بر دل ها از ایمان، ایثار، مقاومت، صداقت، عدالت خواهی، ظلم ستیزی، سازش ناپذیری و جان برکفی در راستای دفاع همه جانبه از حقوق مظلومان عالم و ملت شریف ایران نشات می گیرد لذا با هیچ توطئه ای قابل خدشه و کم رنگ شدن نیست.

حجت الاسلام هاشمی گفت: ترامپ بداند این اهانت اگرچه عزت، اقتدار، صلابت، محبوبیت، تاثیرگذاری و ولایت مداری سپاه در جهان و کشور را بیش از پیش از زبان دشمن اثبات و تایید نمود ولی در فرصت مناسب بسیج جهان اسلام و دلباختگان سپاه پاسداران جواب قاطع،  کوبنده و پشیمان کننده ای به ترامپ، وزیرخارجه سران غاصب اسرائیل و مزدوران منطقه ای آنها خواهد داد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه دردانشگاه علوم پزشکی ایلام، اضافه کرد: این حماقت رئیس جمهور آمریکا زمینه مناسبی برای بسیج جهان اسلام اعم از نیروهای مقاومت، زینبیون، فاطمیون، حیدریون، حشدالشعبی و دفاع وطنی در منطقه است که بعنوان اشغالگر متجاوز و تروریسم هدف قرار گیرند و همچنین مراکز اقتصادی آمریکا در جهان به دلیل تحریم های ظالمانه و غیر انسانی جزء اهداف انقلابیون خواهد بود.

وی با بیان اینکه این توطئه خصمانه ترامپ همچون توطئه های چهل سال گذشته  نقش برآب خواهد شد، بیان داشت: ملت ایران هرگونه اهانت و توطئه علیه سپاه را اهانت و توطئه علیه خود، قانون اساسی و ارزش ها و نهادهای تولد یافته از نظام اسلامی می داند لذا از لحظه ای در دفاع از سپاه و پاسخ شکننده به دشمن درنگ نمی کند.

حجت الاسلام هاشمی تصریح کرد: ناظران جهانی و منطقه ای و دوست داران سپاه بخوبی درک می کنند که عصبانیت ترامپ از موفقیت های نظامی، فنی، اطلاعاتی، سازندگی، علمی، و محبوبیت ملی و منطقه ای و خنثی سازی توطئه های آمریکا توسط سپاه است  و اینکه امروز سپاه به  یک قدرت منطقه ای و تاثیرگذار جهانی تبدیل شده است برای آمریکا قابل تحمل نیست.

ایلام رصد

انتهای پیام/س                       

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب