فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عنوان کرد؛
مردمی بودن سپاه علت اصلی عصبانیت آمریکا
کد مطلب: 35943
تاریخ انتشار : 1398-01-23 17:29
سرهنگ شاکرمی بیان کرد: یکی از دلایل اصلی قرار گرفتن سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط دولت آمریکا ، مردمی بودن سپاه است ، چرا که سپاه از دل مردم به وجود آمده است و با تمام توان خود به مردم خدمت رسانی خواهد کرد

به گزارش ايلام بيدار به نقل از خبرگزاری بسیج، سرهنگ شاکرمی ، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، ظهر امروز ، پیش از خطبه های نماز جمعه ف در جمع نمازگزاران گفت: ماه شعبان ماهی است که انسان در آن به راحتی می تواند به عالی ترین درجه های معنویت دست یابد و به یک خودشناسی کامل برسد.
وی بیان داشت: در مناجات شعبانیه ، انسان با قرار گرفتن در برابر پروردگار ، روحیه  شکر گزاری و ترس از وجود خدا در او تقویت می شود .
سرهنگ شاکرمی بیان داشت: امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تمام حربه ها وارد میدان شده اند تا بلکه به خیال خودشان نظام را ساقط کنند اما در مقابل ، بسیجیان و پاسدارانی که چه در دوره جنگ تحمیلی و چه بعد از جنگ با تمام توان در میدان حضور فعالانه دارند و به دشمن اجازه نخواهند داد که کوچکترین حرکت را علیه نظام انجام دهند.
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، افزود: امروز تمام آزادیخواهان جهان در تمام نقاط ، روش ، هدف و سیره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به خوبی درک کرده اند و می دانند که سپاه یاور مظلومان است و اگر به موفقیتی دست پیدا کرده اند آن را مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می دانند.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ، برگرفته از نهضت خونین امام حسین (ع) است و سپاه ، با تمام توان خود از این انقلاب و نهضت دفاع خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که دشمنان ارزش ها ی نظام و انقلاب را مخدوش کند چرا که سپاه برگرفته از عاشورا است.
سرهنگ شاکرمی اظهار داشت: درقیام امام حسین (ع)  و در روز عاشورا ، تمام ارزش ها و  فضیلت های انسانی در مقابل کفر و استکبار قرار گرفت  و امروز سپاه پاسداران حافظ تمام ارزش ها و فضیلت ها و ادامه دهنده راه امام حسین (ع) است.
وی خاطرنشان کرد: پاسداران ما در همان روزای اول که لباس سبز بر تن کردند با تمام توان متعهد شدند که از نظام و انقلاب دفاع کنند و هیچگاه کم فروشی نکردند و خالصانه به نظام خدمت کرده اند و به همین خاطر ، وجود سپاه خاری در چشم دشمنان است.
سرهنگ شاکرمی ، ادامه داد: در گام دوم انقلاب اسلامی ، ما به خوبی دشمنانمان را شناخته ایم و با تمام سختی های مسیر دست و پنجه نرم کرده ایم و این شناخت و آمادگی ، تمام استراتژی دشمنان را در خاورمیانه و سایر نقاط جهان بهم زده است.
وی بیان کرد: امروز آمریکایی ها به ذلت و خاری  افتاده اند و حضور جوانان انقلابی در میدان های نبرد و نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به جوان ، آنان را ترسانده است و به همین دلیل توان مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندارند و سپاه را در لیست گروه های تروریستی قرار داده اند.
وی افزد: یکی از دلایل اصلی قرار گرفتن سپاه در لیست گروه های تروریستی توسط دولت آمریکا ، مردمی بودن سپاه است ، چرا که سپاه از دل مردم به وجود آمده است و با تمام توان خود به مردم خدمت رسانی خواهد کرد و نمونه ی آن را در خدمت رسانی به سیل زدگان مشاهده می کنیم .
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، در پایان گفت: امروز 80 میلیون ایرانی اعلام کردند که عضو سپاه پاسداران هستند و تروریست خواند سپاه توسط آمریکا ، وحدت و برادری و حمایت همه جانبه از سپاه را به ارمغان آورد.
 
انتهای پیام/

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب