کد مطلب: 35924
تاریخ انتشار : 1398-01-20 09:27
استاندار ایلام گفت: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توهین آشکار به دخالت در امورات یک کشور است.
"قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایلام بیدار در خصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط امریکا اظهار کرد: خیلی عجیب است که نهاد رسمی کشور که در دل قانون اساسی جای دارد و مردم عضوی از آن هستند توسط آمریکا تحریم می‌شود و جالب‌تر اینکه آن را تروریست می خوانند.
وی گفت: در واقع با تروریست خطاب کردن سپاه همه مردمو ملت ایران تروریست خطاب شده اند.
نماینده عالی دولت در استان افزود: تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توهین آشکار به دخالت در امورات یک کشور است.
سلیمانی ادامه داد: همه مردم جزئی از سپاه بسیج هستند و به کوری دشمنان نظام و انقلاب به خصوص آمریکا ما بیش از پیش در کنار سپاه خواهیم بود.
استاندار ایلام بیان کرد: آمریکا خود یک جنایتکار و تروریست است، در کجای دنیا یک هواپیمای مسافربری را هدف قرار می‌دهند به جز دولت تروریسم آمریکا.
وی اضافه کرد: سپاه یعنی ملت ایران، نظام و قانون اساسی و در این راستا دست از حمایت از سپاه پاسداران بر نمی داریم، همه ما با تمام توان در کنار سپاه خواهیم بود و با قدرت توان مضاعف راه خود را ادامه خواهیم داد. سلیمانی یادآوری کرد: همکاری ها با سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام نیز بیش از پیش خواهد شد گرچه این روند در وضعیت کنونی نیز عالی است و در سیل اخیر نیز اقدامات مشترک خوبی به انجام رسید.
 
انتهای پیام/س
 

 

دیدگاه‌ها

شمس الله دو: ترامپ نشان داد که در راستای منافع اسرائیل و عربستان اشاره می کند و جمهوری اسلامی ......... را در دستور کار قرار داده است. این اقدام دولت آمریکا در راستای تضعیف جمهوری اسلامی ایران است و برخی نیز معتقدند در راستای واداشتن جمهوری اسلامی به مذاکره است با توجه به تجربه ای که جمهوری اسلامی از عملکرد ترامپ دارد، مذاکره با آمریکا کلا بسته شده است. صرف نظر از اینکه این اقدام چه تاثیری بر روابط جمهوری اسلامی ایران با آمریکا دارد، سپاه در این زمینه ........ منطقه حساس خاورمیانه را افزایش داده، مشکلاتی به وجود می آورد. ترامپ در راستای منافع رژیم صهیونیستی هیچ حد و مرزی نمی شناسد و قوانین و مقررات بین المللی برایش مهم نیست. آنچه که ترامپ انجام داد متمرکز بر سیاست منطقه ای جمهوری اسلامی است و اینکه سپاه باعث شده راتهبرد آمریکا در منطقه در ارتباط با سوریه، عراق و لبنان با شکست مواجه شود. بنده خیلی خوش بین هستم که این اقدام ترامپ در داخل کشور باعث می شود که سپاه، دولت و مجلس بیشتر بهدهم نزدیک شوند و همکاری تنگاتنگی برای حل مشکلات اقتصادی و حل بحرانهای طبیعی داشته باشند. در این شرایط نیاز داریم که همه ظرفیت هایمان را بکار بگیریم که با ارائه خدمات به مردم و حل بخشی از مشکلات، معیشت مردم فراهم شود.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب