کد مطلب: 35916
تاریخ انتشار : 1398-01-19 15:23
استاندار ایلام از تخصیص 105 میلیارد ریال اعتبار به پروژه در حال ساخت بیمارستان شهرستان ملکشاهی خبر داد.

به گزارش ایلام بیدار، "قاسم سلیمانی دشتکی"؛ استاندار ایلام در بازدید از نقاط آسیب دیده سیل شهرستان ملکشاهی که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انجام شد، اظهار داشت: سیل هفته گذشته در استان با وجود پیشگیری های انجام گرفته خسارات زیادی برای استان ایلام به دنبال داشت و زیرساخت ها و تاسیسات عمرانی، زیربنایی بسیاری آسیب دید.

وی به همراهی بنیاد مستضعفان برای توسعه شهرستان ملکشاهی اشاره کرد و گفت: هدف از سفر رئیس بنیاد مستضعفان به استان ایلام بررسی آثار سیل در این شهرستان و ترمیم و جبران خسارت های ناشی از آن است که باید تلاش شود در کمترین زمان ممکن انجام شود.

سلیمانی دشتکی در بازدید از بیمارستان در دست احداث شهرستان ملکشاهی اظهار کرد: این پروژه هم اکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون نیز 70 میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.

استاندار ایلام افزود: این بیمارستان دارای 22 تخت خواب می باشد و در مجموع برای اتمام پروژه 220 میلیارد ریال اعتبار لازم است.

وی ادامه داد: قرار است برای تکمیل این پروژه تا 35 میلیارد ریال از منابع استانداری ایلام، 35 میلیارد ریال از طرف بنیاد مستضعفان و 35 میلیارد ریال نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی ایلام تخصیص یابد.

سلیمانی دشتکی یادآور شد: در صورت مشارکت این مجموعه این پروژه تا پایان سال 99 به اتمام می رسد و مردم ملکشاهی از نعمت یک بیمارستان مجهز برخوردار می شوند.

شهرستان ملکشاهی بعنوان پایلوت بنیاد مستضعفان در استان ایلام در نظر گرفته شده است، این نهاد قرار است طرح توسعه پایدار را در این شهرستان اجرا می کند.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب